علی جون

تلویزیون آخر هفته چه فیلم هایی پخش می کند؟

تلویزیون آخر هفته چه فیلم هایی پخش می کند؟

«اون بالا می بینمت»، «فاتح کاداران» و «زیر صفر» سه فیلم جدیدی هستند که در نیمه مرداد ماه در تعطیلات آخر هفته از شبکه های سیما پخش می شوند.


به گزارش علی جون به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «فضل الله بر دار»، «مدرسه پیرمردها»، «سرزمین بادها»، «سر پر از عسل»، «رالف خرابکار»، «شرط اول»، «شیوع»، «اون بالا می بینمت»، «پال هیزم شکن و بیب»، «الا و دوستان»، «فاتح کاداران»، «کریمر مقابل کریمر»، «پرنده اسکاتلندی»، «فرزندان»، «غرور جنگجو»، «فانوس دریایی نهنگ ها»، «دامی و مقبره آخنتوت»، «خانواده فوری»، «کونگ، جزیره گمشده»، «فرودگاه»، «یک تابستان پر هیجان»، «زیر بام های شهر»، «اسب های سرکش»، «قهرمان واقعی»، «ژاپن ده سال بعد»، «راز اسپنسر»، «زیر صفر»، «امین و اکوان»، «دایناسور خوب»، «دزد و پری ۱»، «دزد و پری ۲»، «تک تیرانداز»، «بی بی چلچله»، «غریبه» و «خسیس» پنج شنبه و جمعه ۱۴ و ۱۵ مرداد ماه از شبکه های سیما روی آنتن می رود.
**** شبکه یک سیما
فیلم تلویزیونی «فضل الله بر دار» به کارگردانی «محمدرضا ورزی»، پنج شنبه ۱۴ مرداد ماه ساعت ۲۳: ۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
«فضل الله بر دار» روایتی از مجاهدت مردی در عصر مشروطیت است که برای ایجاد مشروطه ای مشروع و افشای نفوذ بیگانه به قانون اساسی ایران، جانش را در این راه داد. فضل الله بر دار شد تا حقیقت افشا شود. تا انحرافی که در انقلاب مشروطیت، مسیر جنبش ملت ایران را از هدف دور نمود را بر ملا سازد و در تاریخ ثبت کند.
امیر دژاکام، محمد مطیع، اتابک اعظم، شهرام عبدلی، رضا رویگری، تینا پاک روان، زنده یاد جمشید مشایخی، زنده یاد حسین محب اهری، اکبر عبدی و محمدرضا شریفی نیا در فیلم تلویزیونی «فضل الله بر دار» هنرنمایی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «مدرسه پیرمردها» به کارگردانی «سیدعلی سجادی حسینی»، جمعه ۱۵ مرداد ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان این فیلم خواهیم دید: پسران یک پیرمرد به نام پاک نهاد (عمو سبیلو) برای به دست آوردن اموالش او را در یک آسایشگاه سالمندان پنهان می کنند که ناگهان بچه ها متوجه می شوند عمو سیبیلو زندانی شده و با همراهی چند پیرمرد دیگر به دنبال نقشه برای فراری دادن او هستند که...
سعید پورصمیمی، اکبر عبدی، مهدی فتحی، گوهر خیراندیش، جعفر بزرگی، جمال اجلالی و علیرضا رئیسی در فیلم سینمایی «مدرسه پیرمردها» ایفای نقش کرده اند.
**************************************************
**** شبکه دو سیما
انیمیشن سینمایی «سرزمین بادها» به کارگردانی «سرجیو مانفیو»، پنج شنبه ۱۴ مرداد ماه ساعت ۸ بامداد از شبکه دو سیما پخش می شود.
در این انیمیشن خواهیم دید: مادام کلاغوویچ با ربودن چرخ تولید باد تصمیم دارد سرزمین بادها را نابود کند، و راه را برای رسیدن به اهداف نادرست خود هموار کند. قهرمانان ما با کمک هم می خواهند جلوی او را بگیرند و...
**************************************************
فیلم سینمایی «سر پر از عسل» به کارگردانی «تیل اسویگر»، جمعه ۱۵ مرداد ماه ساعت ۱: ۴۵ دقیقه بامدادان از شبکه دو سیما پخش می شود.
این فیلم با بازی کلیر فورلانی، امیلی مورتیمر و گرتا اسکچ درباره آمادئوس دامپزشکی بازنشسته است که بعد از مرگ همسرش مارگارت، پسرش نیک متوجه حواس پرتی او شده و آمادئوس را با خود به خانه اش می برد. سارا، همسر نیک، نمی تواند با کارهای آمادئوس کنار بیاید و مدام با آمادئوس دعوا دارد و این دعواها موجب می شود که نیک تصمیم بگیرد آمادئوس را به آسایشگاه ببرد.
**************************************************
انیمیشن سینمایی «رالف خرابکار» به کارگردانی «ریچ مور و پیل جانسون»، جمعه ۱۵ مرداد ماه ساعت ۷: ۴۵ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
در این انیمیشن خواهیم دید: رالف، شخصیت بد یک بازی قدیمی کامپیوتری است که دلش می خواهد، مثل شخصیت خوب بازی، فیلیکس، یک قهرمان محبوب باشد. اما مشکل اینجاست که قانون دنیای بازی ها این اجازه را نمی دهد.
**************************************************
فیلم سینمایی «شرط اول» به کارگردانی «مسعود اطیابی»، شنبه ۱۶ مرداد ماه ساعت ۱: ۲۵ دقیقه بامدادان از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
فیلم قصه فردی به نام بهرام را روایت می کند که در یک حادثه، گرفتار مرگ مغزی می شود و با یک معجزه باردیگر به زندگی برمی گردد.
اکبر عبدی، کامبیز دیرباز، سیروس گرجستانی، نگار فروزنده و الناز شاکردوست در فیلم سینمایی «شرط اول» ایفای نقش کرده اند.
**************************************************
**** شبکه چهار سیما
فیلم سینمایی «شیوع» به کارگردانی «استیون سودربرگ»، پنج شنبه ۱۴ مرداد ماه ساعت ۲۰: ۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.
در این فیلم با بازی مت دیمون و جود لا خواهیم دید: بیماری ناشناخته ای که از یک ویروس مرگبار به وجود آمده، از لندن شروع می شود و به سرعت در تمام جهان موجب بیماری هزاران نفر می شود. سازمان غذا و دارو در اذهان عمومی گناهکار شناخته می شود اما کاری از دست کسی بر نمی آید و در نهایت خبرنگاری که به دنبال حقایق بوده دستگیر و به ۲۰ سال زندان محکوم می شود.
**************************************************
فیلم سینمایی جدید «اون بالا می بینمت» به کارگردانی «آلبرت دوپونتل»، جمعه ۱۵ مرداد ماه ساعت ۲۰: ۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می رود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی آلبرت دوپونتل و لورنت لافیت آمده است: نوامبر ۱۹۱۸ است و دستوراتی در خصوص آتش بس و اختتام جنگ به سربازان اعلام شده، ستوان پرادل که منافع خودرا در ادامه جنگ می بیند به چند تن از سربازان خودی شلیک می کند تا دشمنی و جنگ تا حد امکان ادامه یابد. ادوارد در این بحبوحه آلبرت میلارد را که در گودالی گرفتار شده نجات می دهد اما خود به سختی از ناحیه دهان و چانه مجروح می شود. ادوارد که از خانواده ای مشهور و ثروتمند است اما از استبداد حاکم بر خانه پدری ناراضیست و به هنر و نقاشی علاقه دارد اسم خودرا در بین کشتگان جنگ وارد می نماید و در گوشه ای به تنهایی زندگی می کند. میلارد که خودرا مدیون ادوارد می داند با او می ماند و به او کمک می نماید.
**************************************************
**** شبکه پنج سیما
انیمیشن سینمایی «پال هیزم شکن و بیب» به کارگردانی «لوئیز رز»، پنج شنبه ۱۴ مرداد ماه ساعت ۱۳: ۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می شود.
در خلاصه داستان آمده است: تراویس و خواهر کوچکش ویتنی مقرر است که به مزرعه پدربزرگش بروند آنها در آنجا مجسمه های پال هیزم شکن و گاو آبی او را در جاد می بینند و در موردش صحبت می کنند. باب و نورمن افراد سودجویی هستند که می خواهند املاک مردم را به دست بیاورند و زمانی که می بینند مردم راضی به فروش املاکشان نیستند دست به هیپنوتیزم مردم می زنند باب و نورمن بیب را پیدا کرده اند و در نمایشگاه برای جمع کردن مردم دور هم او را به معرض نمایش گذاشته اند تا بتوانند همه مردم را یکجا هیپنوتیزم کرده و املاکشان را از چنگشان خارج کنند.
**************************************************
فیلم سینمایی «الا و دوستان» به کارگردانی «تانیلی ماستونن»، جمعه ۱۵ مرداد ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی ارو میلونوف، کری کتونن و فرجا تیجونسالو آمده است: الا و چند شاگرد دیگر در مدرسه ای معمولی اما صمیمی و با معلمینی مهربان و دلسوز مشغول تحصیل هستند، اما مردی ثروتمند برای تأسیس پیست اتومبیل رانی تصمیم می گیرد مدرسه آنان را خراب کند.
**************************************************
فیلم سینمایی جدید «فاتح کاداران» به کارگردانی «راجش ام سیلوار»، جمعه ۱۵ مرداد ماه ساعت ۱۳: ۳۰ از شبکه پنج پخش می شود.
در این فیلم با بازی ویکرام، آکشارا حسن و ابی حسن خواهیم دید: پزشکی به نام واسو و همسرش، آیتر در شهری از کشور مالزی منتظر به دنیا آمدن فرزند خود هستند. واسو به خاطر اینکه بتواند روزها پیش همسرش باشد، تقاضای شیفت شب بیمارستان را داده است. در شب اول کارش با مردی به نام ناندا که برادرش در بیمارستان بستری است و می خواهد او را از بیمارستان ببرد درگیر می شود و اجازه این کار را به او نمی دهد. اما بعد از بازگشتش به خانه ناگهان به شدت مجروح و بیهوش می شود و همسرش گروگان گرفته می شود. ناندا با واسو تماس می گیرد و می گوید شرط آزادی همسرش تحویل مرد مجرم است.
**************************************************
**** شبکه نمایش
فیلم سینمایی «کریمر مقابل کریمر» به کارگردانی «رابرت بنتون»، پنج شنبه ۱۴ مرداد ماه ساعت یک بامدادان از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی داستین هافمن، مریل استریپ، جین الکساندر، جاستین هنری و هاوارد داف خواهید دید: مردی که بتازگی از همسرش جدا شده، تلاش می کند به تنهایی از پسرش مراقبت کند، در حالیکه باید در دادگاه هم برای گرفتن سرپرستی او بجنگد.
**************************************************
فیلم سینمایی «پرنده اسکاتلندی» به کارگردانی «داگلاس مکینون»، پنجشنبه ۱۴ مرداد ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می شود.
این فیلم با بازی جانی لی میلر، مارون کریستی و بیلی بوید؛ مقطعی از زندگی گریم اوبری، دوپرخه سوار اسکاتلندی است که توانست برای دو مرتبه عنوان قهرمانی رکورد یک ساعته مسابقات دوچرخه سواری را از آن خود کند.
**************************************************
فیلم تلویزیونی «فرزندان» به کارگردانی «یاسر طالبی»، پنج شنبه ۱۴ مرداد ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم خواهید دید: زندگی بی دغدغه یعقوب و همسرش که با گرمای عشق یکدیگر به آرامش رسیده است با جهل از تنها پسرشان فرخ که برای ادامه تحصیل به خارج از کشور مهاجرت کرده است دگرگون می شود. یعقوب در پی یافتن نشانی از پسرش به یونان سفر می کند و با کمک دختری به نام لئو جستجوی خودرا شروع می کند اما هر جا را جستجو می کند اثری از فرخ نمی یابد. لئو که عاشق فرخ است از درد تنهایی خود از زمانی که والدینش را در جنگ بوسنی از دست داده برای یعقوب طی نامه ای می نویسد و اعتراف می کند که چون به خاطر عشق فرخ تازه معنای زندگی خانوادگی را فهمیده بود نمی خواسته که فرخ به همراه او به ایران بازگردد اما...
حسن رستمانی و حسین میرزاقلی در فیلم تلویزیونی «فرزندان» بازی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «غرور جنگجو» به کارگردانی «جانایا بلک»، پنج شنبه ۱۴ مرداد ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی آلیجاح آدامز، مایک آدامز و باکاری الکساندر خواهیم دید: دیلان مربی بستکبال است و تیم وریورز را دارد همسرش لورا نیز حامله است. تایوان یکی از بچه های تیم مشکلات زیادی دارد و مادرش هم اعتیاد دارد و مایک یکی از بچه ها که خانواده ثروتمندی دارد مدام با وی درگیر می شود که دیلان مانع می شود و به آنها یادآوری می کند که باید با هم دعوا نکنند و کار را تیمی جلو ببرند. مایک به خاطر پدرش همیشه می خواهد که خودش را در تیم نشان بدهد و همین موجب ناراحتی دیلان است. مادر تایوان او را مجبور می کند که با تیم دیگری که مربی اش استونی است قرار داد ببندد.
**************************************************
فیلم سینمایی «فانوس دریایی نهنگ ها» به کارگردانی «جراردو الیوارز»، پنج شنبه ۱۴ مرداد ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی ماریبل وردو و جاکویین فوریل آمده است: بتو مرد جوانی است که عاشق اورکاها یا نهنگ های قاتل است. او بعد از از دست دادن خانواده اش در یک تصادف به کلبه ای در کنار ساحلی در آرژانتین می رود که در آن اورکا ها فراوانند. البته از جانب محیط زیست نزدیک شدن به نهنگ ها ممنوعست و مسئولین تلاش می کنند بتو را از این منطقه دور کنند اما موفق نمی شوند. تا این که مادر جوانی که پسرش به اوتیسم مبتلاست به جهت اینکه پسرش به اورکاها علاقه نشان داده به امید بهبود او از اسپانیا به آرژانتین می آید تا شاید بتو و نهنگ ها بتوانند به پسرش کمک کنند.
**************************************************
فیلم سینمایی «دامی و مقبره آخنتوت» به کارگردانی «پیم ون هووه»، پنجشنبه ۱۴ مرداد ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی جولیان راس، یحیی گایر و رولاند فرنهوت خواهیم دید: دامی پسری جوان است که می خواهد به مصر سفر کند تا بتواند مقبره پدری اش را پیدا کند اما مشکلات بر سرراهش قرار می گیرد که...
**************************************************
فیلم سینمایی «خانواده فوری» به کارگردانی «سین آندرس»، پنج شنبه ۱۴ مرداد ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می شود.
این فیلم با بازی مارک واهلبرگ، رز برنی و ایزابلا مونر؛ درباره زوج جوانی به نام پیت و الی واگنر است که در زندگی مشترکشان احساس خلاء عاطفی می کنند و از طرفی نیز به علت سن بالا علاقه ای به حاملگی و بچه دار شدن ندارند، تصمیم می گیرند تا به مرکز مراقبت از بچه های بی سرپرست مراجعه نموده و کودکی را به فرزندی قبول کنند.
**************************************************
فیلم سینمایی «کونگ، جزیره گمشده» به کارگردانی «جوردن رابرتز»، پنج شنبه ۱۴ مرداد ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی تام هیدلستون، ساموئل جکسون و بیر لارسون خواهید دید: در سال ۱۹۷۳ ارتش آمریکا در جنگ ویتنام ناموفق و شکست خورده درحال آنجاست. اما در این شرایط مردی به نام بیل راندا تصمیم دارد در یک پروژه اکتشافی خود و همراهانش را به یک جزیره ناشناخته به نام جزیره جمجمه برساند چون معتقدند این جزیره به علت عدم ارتباط با دنیای بیرون می تواند اسرار زیادی از دنیای وحش داشته باشد.
**************************************************
فیلم سینمایی «فرودگاه» به کارگردانی «جورج سیتون»، جمعه ۱۵ مرداد ماه ساعت ۱ بامدادان از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی جورج کندی و برت لنکستر خواهید دید: مل بیکرزفلد مدیر فرودگاه بین المللی و پرترافیک لینکلن است که گرفتار کولاک شدید برف شده و تمام تلاش خودرا می کند تا فرودگاهش بر روی پروازها بسته نشود اما...
**************************************************
فیلم سینمایی «یک تابستان پر هیجان» به کارگردانی «فرانسیس لکلرک»، جمعه ۱۵ مرداد ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی پاتریک روبیتیل، پیر لوک فانک و ژاسینته لاگو خواهیم دید: برخی از دانش آموزان ۱۲ ساله در تابستان با تیم بیسبال مدرسه گرفتار مشکل شده؛ مجبور می شوند در آن شرکت نداشته باشند. مدرسه که به علت کمبود امکانات شرایط تشکیل تیم دیگری را ندارد؛ دانش آموزان را تشویق به شرکت در اردوی تابستانی می کند. مارتن که یکی از این دست دانش آموزان است، به علت علاقه وافر به بیسبال از این مساله سرخورده شده است؛ سرانجام چاره جویی پدرش او را کمک می نماید تا باری دیگر به بیسسبال بپردازد. پدر مارتن تیمی دیگر تشکیل داده؛ در نهایت آنها را به مسابقه با تیم مدرسه دعوت می کند تا...
**************************************************
فیلم سینمایی «زیر بام های شهر» به کارگردانی «اصغر هاشمی»، جمعه ۱۵ مرداد ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می شود.
این فیلم داستان اسد است که نه ماه و نه روز است با نامزدش شکوه، دنبال خانه می گردند، بالاخره با خبری خوش، از جانب برادرش امیدوار می شود. خانم تاجبخش خانه ای قدیمی برای اجاره دارد. اما مستاجر قبلی خانه مردی است با هفت سر عائله که قصد ندارد به این سادگی ها خانه را تخلیه کند و...
ایرج طهماسب، علیرضا خمسه، جمشید اسماعیل خانی، گوهر خیراندیش، مهوش افشارپناه، عاطفه رضوی، اسماعیل داورفر و رضا بنفشه خواه در فیلم سینمایی «زیر بام های شهر» هنرنمایی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «اسب های سرکش» به کارگردانی «لورا د کلرمون تونر»، جمعه ۱۵ مرداد ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می شود.
در خلاصه داستان این فیلم با بازی ماتیاس اسخونارتس و بروس درن آمده است: رومن کولمن یک مجرم سابقه دار و خشن است که به علت اعمال خشونت نسبت به خانواده اش در زندان به سر می برد. او و چندین مجرم دیگر مقرر است در یک مزرعه رام کردن اسب های وحشی آغاز به کار کنند. کلمن به این کار توجه نشان داده است و مقرر است یک اسب بسیار وحشی و رام نشدنی را رام کند. او رفته رفته موفق می شود به این اسب سرکش نزدیک شود و...
**************************************************
فیلم سینمایی «قهرمان واقعی» به کارگردانی «راجکومار سانتوشی»، جمعه ۱۵ مرداد ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی شاهد کاپور و الینا دکروز خواهیم دید: ویشواس رائو، جوانی است علاقه مند به هنرپیشگی است اما مادر وی دوست دارد که ویشواس یک پلیس وظیفه شناس می شود و در این لباس به مردمش خدمت کند. ویشواس نیز ظاهرا به بمبی می رود که پلیس شود اما در حقیقت با کمک آشنایانی که دارد تلاش می کند برای نقش بازی کردن با کمپانی های فیلمسازی آشنا شود.
**************************************************
فیلم سینمایی «ژاپن ده سال بعد» به کارگردانی «آکیو فوجیمورا و چی هایاکاوا»، جمعه ۱۵ مرداد ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می شود.
در این فیلم با بازی جون کونیمورا، هانا سوگیساکی و چیزورو ایکواکی؛ پنج داستان کوتاه از آینده ژاپن و حضور تکنولوژی و امکانات دیجیتال در زندگی مردم را نشان داده است که چگونه این تکنولوژی نه فقط سبب رضایت بیشتر نشده بلکه فقط سبب کنترل یا اسارت بچه ها و زندگی پر از افسردگی سالمندان شده است.
**************************************************
فیلم سینمایی «راز اسپنسر» به کارگردانی «پیتر برگ»، جمعه ۱۵ مرداد ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی مارک والبرگ و وینستون دوک آمده است: اسپنسر یک ماموری پلیس است که وقتی متوجه می شود مافوقش از قوانین تخطی کرده و زمینه های فساد را فراهم آورده به وی حمله می کند و او را مورد ضرب و شتم قرار می دهد. این مساله موجب می شود که به مدت پنج سال زندان برود. او بعد از آزادی از زندان می خواهد به شهر دیگری نقل مکان کند اما وقتی متوجه می شود که یکی از افسران پلیس پاک دست، متهم به قتل یکی از مقامات فاسد پلیس شده و خانواده اش تحت فشار هستند؛ تمام اهتمام خودرا می کند که پاکدستی همکارش را که وی نیز کشته شده است، اثبات کند اما...
**************************************************
فیلم سینمایی جدید «زیر صفر» به کارگردانی «لوئیس کوئیلز»، جمعه ۱۵ مرداد ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می شود.
داستان این فیلم با بازی خاویر گوتیه رس آلبارس، کارا الخالده و پاتریک کریادو؛ درباره یک ماشین حمل و نقل زندانیان است که در جاده ای متروکه مورد حمله وحشیانه عده ای قرار می گیرد. در این میان مارتین، پلیسی که رانندگی ماشین را برعهده دارد، زنده مانده و تلاش می کند موقعیت خودرا حفظ کند که...
**************************************************
**** شبکه کودک
انیمیشن سینمایی «امین و اکوان» به کارگردانی «زحل رضوی»، پنج شنبه ۱۴ مرداد ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.
در این انیمیشن خواهیم دید: امین و اکوان به شهر جدیدی می روند تا زندگی تازه ای را شروع کنند. امین آرایشگر خوش قلب و مهربانی است. اما اکوان آدم طمع کاری است که حاضر نیست با تلاش و زحمت پول به دست آورد و از دوستی با امین سوء بهره برده و...
**************************************************
فیلم سینمایی «دایناسور خوب» به کارگردانی «پیتر سون»، جمعه ۱۵ مرداد ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.
در این انیمیشن خواهیم دید: آرلوی جوان، کوچک ترین فرد یک خانواده‌ی پنج نفره است. او دایناسور ترسویی است و خیلی دوست دارد بر ترس خود غلبه کند. روزی بر اثر یک حادثه‌ی تلخ و ناگوار پدرش را از دست داده و آب های خروشان سیل، او را کیلومترها از خانه دور می کند. آرلو در راه بازگشت به خانه، با یک پسر بچه (انسان اولیه) آشنا می شود و سفر ماجراجویانه ای را شروع می کند تا با ترس هایش کنار آید...
**************************************************
**** شبکه امید
فیلم سینمایی «دزد و پری ۱» به کارگردانی «حسین قناعت»، پنج شنبه ۱۴ مرداد ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.
در این فیلم خواهیم دید: آقای ابطحی پیرمرد نظامی بازنشسته ای است که به درخواست دخترش نوشین که در وضعیت اضطراری قرار گرفته اداره مهدکودکش را برای یک روز قبول می کند. بچه های مهد که تصور می کنند او جایگزین مربی دوست داشتنی شان شده، او را در مخمصه هایی می اندازند که...
بهزاد فراهانی، بهنوش بختیاری، رابعه اسکویی، رامین ناصر نصیر، نادر سلیمانی و نگین معتضدی در این فیلم بازی کرده اند.
**************************************************
فیلم سینمایی «دزد و پری ۲» به کارگردانی «حسین قناعت»، جمعه ۱۵ مرداد ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.
این فیلم روایتگر داستان ماجراهای عجیب یک پدر است که به صورتی خودرا دانشمند فرض می کند. او مدعی شده که قرص هایی برای رشد و فعالیت سریع کودکان اختراع کرده است. داستان از جایی شروع می شود که دو دزد بچه هایی را می ربایند و این قرص های معجزه گر باعت ایجاد اتفاقاتی جذاب و بامزه در فیلم می شوند...
بهنوش بختیاری، رابعه اسکویی، مرتضی زارع، نادر سلیمانی، مهدی تارخ، نگین معتضدی، شقایق فراهانی، امیرحسین صدیق، ارژنگ امیرفضلی، رامین ناصرنصیر و افشین سنگ چاپ در فیلم سینمایی «دزد و پری ۲» به هنرمندی پرداخته اند.
**************************************************
**** شبکه افق
فیلم سینمایی «تک تیرانداز» به کارگردانی «کار اندریوس»، جمعه ۱۵ مرداد ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
در این فیلم با بازی سایاکا آکیموتو، چاد مایکل کالینز، تام برنگر و امیلی تننت خواهید دید: بکت تک تیرانداز نیروهای ویژه پلیس به قتل یک مقام بلند پایه خارجی متهم می شود. حالا او و پدرش توماس بکت باید از توانایی هایشان برای فرار از دست نیروهای فاسد سی. آی. ای استفاده کنند که...
**************************************************
فیلم سینمایی «بی بی چلچله» به کارگردانی «کیومرث پوراحمد»، جمعه ۱۵ مرداد ماه ساعت ۱۸: ۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: مجید با مادرش در خانه ناپدری، که دائم او را می آزارد، زندگی می کند. مجید مخفیانه سوار کامیون جواد آقا می شود، اما جواد آقا او را سرزنش می کند و گوشمالی می دهد. مجید به جواد آقا کینه می ورزد و عهد می کند که او را بکشد. برای آماده کردن خود نزد پهلوانی شاگردی می کند و در اوقات فراغت برای درختی درددل می کند. جواد آقا متوجه کمبودهای عاطفی مجید می شود و در اندک مدتی رابطه ای عمیق میان آن دو برقرار می شود. مجید که ناپدری اش او را در کارگاه چوب بری به کار گمارده است از خانه می گریزد و از جواد آقا می خواهد که او را بعنوان پسرخوانده از ناپدری اش بخرد اما.....
زنده یاد داوود رشیدی، علیرضا شجاع نوری و آرش میراحمدی در فیلم سینمایی «بی بی چلچله» بازی کرده اند.
**************************************************
**** شبکه شما
فیلم تلویزیونی «غریبه» به کارگردانی «بهادر اسدی»، پنج شنبه ۱۴ مرداد ماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان آمده است: بابک و دانیال دو دوست صمیمی که جویای کار هستند به پیشنهاد نامزد بابک، قرار می ‏شود در خانه سالمندان مشغول به کار شوند. یکی از افراد این خانه به نام رحمت که خودرا سالمند نشان می ‏دهد، با ساکن شدن در خانه سالمندان مدعی می‏ شود که در زیر یکی از اتاق ‏های این خانه گنجی پنهان است و او نقشه آنرا دارد و این مساله را با دانیال در بین می‏ گذارد و همه سالمندان به نحوی از این مساله باخبر می ‏شوند. در این میان کبیری که خودرا صاحب این ملک می‏ داند اهتمام می‏ کند با توسل به زور این خانه را تصاحب کند اما با مقاومت خانم گوهری مسئول خانه و سالمندان مواجه می‏ شود. گوهری به سفر زیارتی می‏ رود. رحمت و دیگر افراد خانه از فرصت بهره برده و به سراغ محل گنج می‏ روند. اما...
عباس جمشیدی، مهرداد نیکنام، سوسن پرور، ناصر گیتی‏جاه و شهاب تیموریان در این فیلم بازی کرده اند.
**************************************************
فیلم تلویزیونی «خسیس» به کارگردانی «احمد کاوری»، جمعه ۱۵ مرداد ماه ساعت ۱۳: ۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.
این فیلم قصه فردی به نام صابر رفعتی است که مرد خسیسی است. وی در آستانه ورشکستگی قرار دارد در این حین وی تصمیم می گیرد با کمک پسرش امید ۵۰ میلیون تومان به فرزند کوچکترش آیدین کمک نماید تا برایش کار کند اما پول به سرقت می رود....
اکبر عبدی، زویا امامی و بهشاد شریفیان بازیگران این فیلم هستند.1400/05/14
11:05:14
5.0 / 5
502
تگهای خبر: اثر , برند , تلویزیون , خانواده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳