علی جون
رئیس سازمان ثبت احوال عنوان كرد؛

وجود بانکهای اطلاعات هویتی غیر قابل اطمینان

وجود بانکهای اطلاعات هویتی غیر قابل اطمینان

رئیس سازمان ثبت احوال اظهار داشت: یکی از اشکالات فعلی در کشور پراکندگی موضوعات در رابطه با هویت و حتی بعضاً ایجاد بانکهای اطلاعاتی غیر قابل اطمینان در مورد هویت افراد در دستگاههای غیر مرتبط می باشد.به گزارش علی جون به نقل از مهر، همایش مدیران کل ستادی و استانی سازمان ثبت احوال کشور با حضور رئیس، معاونین و مدیران کل ستادی و استانی به صورت وبینار در سالن شهید سپهبد قاسم سلیمانی این سازمان برگزار گردید.
در این همایش هاشم کارگر معاون وزیر و رئیس سازمان ثبت احوال کشور با تبریک ایام و اعیاد ماه های رجب و شعبان بر استفاده از لحظات معنوی جهت استفاده بهینه از ماه مبارک رمضان تاکید نمود.
کارگر سپس ضمن اشاره به اهمیت نظم و برنامه مناسب، با عنایت به ظرفیت های پرشمار موجود در سازمان، تسریع در تدوین و عرضه برنامه اجرایی سال آتی را بسیار ضروری دانست.
معاون وزیر کشور اظهار داشت: یکی از اشکالات فعلی در کشور پراکندگی موضوعات در رابطه با هویت و حتی بعضاً ایجاد بانکهای اطلاعاتی غیر قابل اطمینان در مورد هویت افراد در دستگاههای غیر در رابطه با این امر است که مشکلات بسیار و هزینه های غیر ضروری فراوانی را بوجود آورده است.
وی افزود: به همین جهت تحول در نظام هویتی کشور و تمرکز موضوعات در رابطه با هویت اشخاص در سازمان ثبت احوال امری ضروریست که به شکل جدی در این حوزه حرکت خواهیم کرد.
رئیس سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به اینکه نظارت مداوم و مسئولانه تضمین کننده بهبود روند امور و کاهش صدمه های احتمالی در راه اجرای برنامه ها است اضافه کرد: نوع نظارت باید میدانی، عمیق، دقیق و مبتنی بر طرح و برنامه از پیش تدوین شده و در جهت تحقق بیشینه برنامه ها باشد.
کارگر بیان داشت: دیدار با همکاران و استفاده از نقطه نظرات و پیشنهادات راهگشای آنان می تواند در ایجاد امنیت فکری و آرامش خاطر آنها اثرگذار باشد. همکار باید به این نتیجه برسد که مدیر و مسئول او متوجه تنگناهای معیشتی اوست و همیشه برای تسهیل مسیر کاری او و شنیدن دغدغه هایش آمادگی دارد و بخش مؤثری از طریق حل مشکلات او به حساب می آید.
وی، اصلاح و بهبود فرآیندها را امری مستمر و همیشگی در هر سازمان پویایی دانست و اهتمام به نوآوری و استفاده از خلاقیت در تمشیت امور با عنایت به تجربه انباشته در سازمان را بسیار مهم و ضروری برشمرد.
معاون وزیر کشور افزود: ضروریست که مدیران سازمان در جهت شناخت مناسب و معرفی ظرفیت های نهاد ثبت احوال به مسئولین ارشد نظام و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و همینطور در سطح جامعه فعالیت بیشتری داشته باشند.

1400/12/04
10:06:32
5.0 / 5
530
تگهای خبر: اثر , برنامه , دستگاه , فعالیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵