علی جون
علی جون
سرپرست جدید علی جون:

ضریب نفوذ ایسنا افزایش می یابد

ضریب نفوذ ایسنا افزایش می یابد

به گزارش علی جون سرپرست جدید ایسنا اشاره کرد: «صریح و رک می گوییم ایسنا مقرر است ایسنا بماند و با همدلی و هم افزایی این رسانه مهم را تقویت می نماییم.»


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، معارفه سرپرست جدید ایسنا امروز ـ یکشنبه ـ ۱۲ تیر ماه ـ در محل این خبرگزاری انجام شد.
این مراسم با حضور دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی رئیس جهاددانشگاهی، علی متقیان مدیرعامل پیشین خبرگزاری ایسنا و مهدی عرفاتی سرپرست جدید این خبرگزاری با شرکت تعدادی از اعضای جدید و قدیم هیات مدیره خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) همراه بود.
مهدی عرفاتی طی سخنانی با تقدیر از زحمات علی متقیان در مقام مدیرعامل پیشین ایسنا، اشاره کرد: به آقای متقیان خداقوت می گوییم. ایشان فردی باایمان، متقی، صبور و دغدغه مند هستند و در سال هایی که ایشان را می شناسم جز محبت، صمیمیت، بزرگواری و دغدغه مندی نسبت به مردم و رهبری و انقلاب و نظام از ایشان چیزی ندیدیم.
عرفاتی با توصیف شرایط و اقتضائات نبرد رسانه ای در دوره فعلی اظهار داشت: ما مقرر است کار اقناع سازی مخاطب را انجام دهیم. رسانه های معارض تلاش دارند افکارعمومی را اغوا کنند و ما باید اقناع نماییم. آنها تخریب می کنند و ما باید بسازیم. تخریب یک ساختمان یک ساعت طول می کشد اما ساختنش دو سال زمان می برد. در این حوزه استفاده از ظرفیت های رسانه ای و برندهای موجه مانند ایسنا امری راهبردی و مهمست.


عرفاتی نگاهش به ایسنا را اینطور تشریح کرد: ایسنا در وضعیت خطیری که اشاره کردم، یک رسانه پرمخاطب، اثرگذار و دارای ضریب نفوذ بالا است و از این جهت اهمیتش از بسیاری رسانه ها بیشتر است؛ چون ضریب اثرگذاری اش در فضای افکار عمومی و لایه های مختلف اجتماعی قابل توجه است.
این مدیر رسانه همین طور اظهار داشت: در این چند روز عنوان شد که مقرر است تغییر و تحولاتی اتفاق بیفتد و از من سوال شد شما مقرر است با ایسنا چه کار کنید؟ صریح و رک می گوییم ایسنا مقرر است ایسنا بماند و با کمک همه ظرفیت هایش روز به روز اثرگذارتر شود.
عرفاتی در آخر صحبت هایش اظهار نمود: ایسنا می تواند در لایه های مختلف اجتماعی و فضای افکار عمومی، ضریب نفودش را توسعه دهد. حتما باید متناسب با این راهبرد، برنامه ای عملیاتی و جدی تر طراحی نماییم که دوستان من درحال انجام این مهم هستند. این اتفاق فقط در طبقه ۶ ساختمان ایسنا نمی افتد، تمام عناصر و اجزای این سیستم رسانه ای، از خبرنگارها تا سردبیرها و مدیران و تمام بچه ها ـ باید در این طراحی چشم انداز مشارکت کنند.
مراسم معارفه سرپرست جدید خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)


منبع:

1401/04/13
20:11:03
5.0 / 5
457
تگهای خبر: اثر , برنامه , برند , رسانه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز