علی جون
علی جون
در گزارش علی جون مطرح شد؛

لزوم افزایش بودجه كمیته امداد و پشتیبانی از مددجویان

لزوم افزایش بودجه كمیته امداد و پشتیبانی از مددجویان

به گزارش علی جون عضو كمیسیون برنامه و بودجه مجلس به لزوم افزایش بودجه سال آینده كمیته امداد اشاره نمود و اظهار داشت: معافیت مددجویان از هزینه های عوارض شهری و انشعابات باید دائمی شود.


سید مهدی فرشادان در گفتگو با خبرنگار مهر، افزایش اعتبارات و پشتیبانی از مددجویان کمیته امداد را ضروری دانست و اضافه کرد: در مقاطع مختلف و زمانی که دانشجویان و یا دانش آموزان در پرداخت شهریه گرفتار مشکل می شدند و یا مددجویانی که پشت نوبت برای تحت پوشش قرار گرفتن بودند، حمایت های مالی کردیم. وی با اشاره به پشتیبانی از تحصیل مددجویان اظهار نمود: کمک کردیم که ادامه تحصیل دانشجویان و دانش آموزان رایگان باشد و هزینه های انشعابات همچون آب و برق و گاز را برای مددجویان رایگان کردیم.
فرشادان افزود: در امتداد فقر مطلق در سال ۹۷ حدود هفت هزار میلیارد تومان اعتبار و در سال ۹۸، بیش از هشت هزار میلیارد تومان اعتبار تعیین کردیم و تعداد مددجویان پشت نوبتی به سمت صفر متمایل شد. عضو کمیسیون برنامه و بودجه اظهار داشت: همین طور در هر موقعیتی که فراهم بوده مانند تعیین بودجه های سنواتی و متمم به مددجویان کمیته امداد بعنوان یک نهاد دلسوزی و حامی کمک کرده ایم.
نماینده مردم سنندج در مجلس با اشاره به بحث توانمندسازی و اشتغال مددجویان اشاره کرد: در بحث اشتغال زایی نیز اعتبارات قرض الحسنه برای اشتغال زایی و توانمندسازی مددجویان کمیته امداد را تامین کردیم. فرشادان بر لزوم افزایش بودجه سال آینده کمیته امداد تاکید و اشاره کرد: به دنبال افزایش عدد بودجه نسبت به تورم و شرایط عمومی جامعه هستیم، همین طور اهتمام ما این است که قوانینی را که در بودجه های متمم برای رایگان کردن آب و برق و گاز آوردیم در بودجه سال ۱۴۰۰ بیاوریم و حتی آنرا دائمی و در بودجه ها ثابت نماییم.منبع:

1399/05/23
11:56:48
5.0 / 5
1092
تگهای خبر: برنامه , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز