علی جون
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد

پرداخت مطالبات جامعه ایثارگری تا آخر هفته

پرداخت مطالبات جامعه ایثارگری تا آخر هفته

به گزارش علی جون سعید اوحدی اظهار داشت: مطالبات تمامی ایثارگران تا آخر هفته به صورت كامل پرداخت خواهد شد و برای تأمین مسكن ایثارگری هم تا آخر سال جاری، برای ۵۵ هزار نفر زمین تأمین خواهد شد.به گزارش علی جون به نقل از مهر، سعید اوحدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران امروز در همایش تخصصی دانش پژوهان و نخبگان شاهد و ایثارگر که همزمان با روز پزشک همراه با تقدیر از چند خانواده شهید عرصه سلامت برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۲۰ هزار شهید عرصه خدمت، خصوصاً شهیدان رجایی و باهنر، تصریح کرد: مطالبات تمامی جامعه ایثارگران تا آخر هفته به صورت کامل پرداخت خواهد شد و برای تأمین مسکن ایثارگری هم تا آخر سال جاری، برای ۵۵ هزار نفر زمین تأمین خواهد شد.
وی به عظمت جایگاه پزشک در جامعه اشاره نمود و با بیان این که پزشکان از یک جایگاه و منزلت جلیلی در جامعه ما برخوردار می باشند، اظهار داشت: با شیوع موج دوم کرونا، چند کشور شاهد خستگی و تحصن پزشکان در خیابان ها بود؛ اما در جمهوری اسلامی ایران پزشکان با تأسی از فرهنگ ایثار و شهادت، بالای سر بیماران خود تحصن کردند.
اوحدی افزود: در روزهایی که بیماری کرونا در کشورمان شیوع پیدا کرده بود، رسانه های بیگانه می گفتند که جمهوری اسلامی ایران در این شرایط به وجود آمده، زانو خواهد زده و در مقابله با کرونا نمی تواند مقاومت کند؛ اما حماسه ها و حضوری که رهبر معظم انقلاب اسلامی، خودشان در صحنه داشتند و همینطور کار عظیمی که در صدا و سیما صورت گرفت، یک بسیج عمومی صورت گرفت و مردم در راه مبارزه با کرونا معجزه کردند.
وی تاکید کرد: امروز دولت در سخت ترین شرایط قرار دارد؛ چونکه در تحریم هایی که استکبار برای کشورهای منطقه صورت داده بود، حداکثر نفت در مقابل غذا بود، اما امروز فشار حداکثری را ضد ما به جایی رسانده اند که حتی غذا و دارو را هم تحریم کرده اند و صدای نفس های خسته جانبازان شیمایی روح و روان ما را آزار می دهد، این در شرایطی است که استکبار جهانی دم از حقوق بشر می زند؛ اما یقین داشته باشید که با این روحیه ای که مردم ما دارند و علیرغم این ارزش هایی که کادر درمانی ما با آن برگ زرین دیگری را به نگارش درآورده اند، از این گردنه تاریخی هم عبور خواهیم کرد.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان این که ما روزگاری در جبهه ها محتاج حتی یک عدد آر. پی. جی بودیم و مردم بعضی از شهرها زیر موشک باران دشمن قرار داشتند، خاطرنشان کرد: امروز ظرفیت دفاعی کشور به جایی رسیده است که موشکی که اخیراً با عنوان «شهید حاج قاسم» رونمایی گردید، ۱۷۰۰ کیلومتر با سوخت جامد بُرد دارد.
وی در انتهای سخنان خود، از پرداخت تمامی مطالبات جامعه ایثارگران کشور تا آخر هفته اطلاع داد و تاکید کرد: برای ساخت مسکن ایثارگری هم تا آخر سال جاری، برای ۵۵ هزار نفر زمین تأمین خواهد شد.


منبع:

1399/06/02
14:50:27
5.0 / 5
1318
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳