علی جون
قائم مقام كمیته امداد استان مركزی:

اهدای ۷۹۷ سری جهیزیه و كمك هدیه ازدواج به مدجویان استان مركزی

اهدای ۷۹۷ سری جهیزیه و كمك هدیه ازدواج به مدجویان استان مركزی

به گزارش علی جون قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی اظهار داشت: پارسال 797 سری جهیزیه و کمک هدیه ازدواج با اعتباری بالغ بر 81 میلیون تومان به زوج های جوان تحت پوشش این نهاد اعطا شد.به گزارش علی جون به نقل از مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد استان مرکزی، عدالت بهرامی، با اعلان اینکه کمک به ازدواج جوانان و همین طور ترویج فرهنگ ازدواج آسان می تواند در پایداری زندگی زوج های جوان و کاهش لطمه های اجتماعی مؤثر باشد، اظهار نمود: پرداخت کمک هدیه ازدواج از اقدامات حمایت کمیته امداد بمنظور کمک به زوج های تحت حمایت است.
وی اضافه کرد: در سال قبل ۷۹۷ سری جهیزیه و کمک هدیه ازدواج با اعتبار چهار میلیارد و ۸۱ میلیون تومان به زوج هایی که زیر پوشش کمیته امداد استان قرار دارند، پرداخت گردید.
قائم مقام کمیته امداد استان مرکز افزود: اهدای جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت، کمک هدیه ازدواج به فرزندان مددجو، ارائه خدمات مشاوره و دوره های آموزشی از اقدامات انجام شده توسط این نهاد در کمک به جوانان تحت حمایت بوده است.
قائم مقام کمیته امداد استان در آخر اظهار داشت: خیران و نیکوکاران می توانند برای مشارکت در تامین جهیزیه نوعروسان با مراکز نیکوکاری و ستاد جهیزیه کمیته امداد مستقر در شهرستان ها همکاری کرده و در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.


منبع:

1400/01/18
12:19:55
5.0 / 5
757
تگهای خبر: آموزش , خدمات , مشاور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳