علی جون
علی جون
پورمحمدی:

ریاست شورای محتوای حرفه ای ساترا را تایید نمی كنم

ریاست شورای محتوای حرفه ای ساترا را تایید نمی كنم

علی جون: در پی نام بردن از علی اصغر پورمحمدی بعنوان رئیس «شورای تخصصی سیاستگذاری محتوای حرفه ای» سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر (ساترا)، این مدیر ارشد پیشین در صداوسیما، چنین خبری را تایید نمی نماید.


علی اصغر پورمحمدی در گفت وگویی با ایسنا درباره نسبت دادن ریاست شورای تخصصی سیاست گذاری محتوای حرفه ای در ساترا به او، اشاره کرد: تا این لحظه فقط گفت وگوی مقدماتی برای سپردن این سمت به اینجانب مطرح بوده و در این خصوص تصمیم گیری نهایی انجام نشده است.
او همین طور اشاره کرد: پیشنهاد سپردن این ریاست شورا به من مطرح شده اما هنوز هیچ چیز معین نیست و درحال تصمیم گیری هستیم؛ ضمن این که تا حالا جلسه ای هم در این خصوص تشکیل نشده است.
بر اساس این گزارش ایسنا، ساعاتی قبل ساترا به نقل از قائم مقام رئیس و معاون امور حقوقی این سازمان، ضمن اشاره به سرفصل های قانونی جدید در رابطه با ورود و نظارت این سازمان در زمینه تولیدات شبکه خانگی، تاکید کرده است که ساترا مجوزهای ارشاد را دیگر به رسمیت نمی شناسد.
این سازمان با تاکید بر این که مجوز تولید یا همان پروانه ساخت صادر شده توسط وزارت ارشاد برای پروژه های شبکه نمایش خانگی دیگر کارکرد ندارد، در این ارتباط از شورایی جدید با عنوان «شورای تخصصی سیاست گذاری محتوای حرفه ای» نام برده که اعضای آن متشکل از محمدرضا جعفری جلوه، عبدالکریم خیامی و محسن مهاجرانی به ریاست علی اصغر پورمحمدی است.
منبع:

1400/04/21
16:59:49
5.0 / 5
652
تگهای خبر: شبكه , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
علی جون - سرگرمی و طنز