علی جون
علی جون
با توضیحاتی از مهران مدیری

كرونا نظم دورهمی را بهم ریخت

كرونا نظم دورهمی را بهم ریخت

به گزارش علی جون مهران مدیری با بیان این که ۹ قسمت دیگر «دورهمی» به فینال می رسد، درباره ی نحوه برگزاری ادامه قسمت های این مسابقه تلویزیونی توضیحاتی را عرضه داد.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، مهران مدیری درباره جزئیات فینال «دورهمی» چنین اظهار داشت: ۲۴ نفر از ۲۴ برنامه اول شدند و در مرحله نیمه نهایی حضور دارند. ۹ قسمت از این برنامه از یکشنبه شب به نیمه نهایی، نهایی و فینال فینالیست ها اختصاص پیدا می کند.
مدیری در توضیحات بیشتر درباره ی مرحله نیمه نهایی اظهار داشت: پیش از این مرحله دایره با هشت نفر بود و حالا با چهار نفر برگزار می گردد. از این چهار نفر یک نفر با امتیاز کمتر خارج می شود و سه نفر به مرحله رُبات خواهند رفت. شش قسمت به این شکل خواهد بود. دو قسمت طور دیگر است و یک قسمت نهایی بین دو نفر برگزار می شود. از میان این دو نفر یک نفر برگزیده مسابقه خواهد بود. یعنی از امشب پس از ۹ قسمت به فینال فینالیست ها و نفر آخر که برنده برندگان خواهد بود، می رسیم.
وی تصریح کرد که در مرحله جدید مسابقه «دورهمی» سوالات سخت تر شده است.
مجری «دورهمی» که این توضیحات را در برنامه یکشنبه ـ سوم مرداد ماه ـ عرضه می داد، همینطور درباره ی نحوه حضور فینالیست ها اظهار داشت: قرار بود برندگان را به ترتیب قسمت هایی که پخش شده بود بیاوریم ولی شرایط مختلفی وجود داشت. این که یک شرکت کننده در زمان مقرر نمی توانست در برنامه حاضر شود یا یکی از شرکت کنندگان به کرونا مبتلا شده بود و باید صبر می کردیم تا آن دوره را به سلامت رد کند، در نتیجه بر مبنای رندوم، ۲۴ نفر در این ۹ قسمت شرکت خواهند کرد.
مدیری در انتها صحبت هایش تصریح کرد: مسابقات ما در مراحل نیمه نهایی، فینال و فینال فینالیست ها سخت تر است و طبیعتا هیجان بیشتری دارد. اطلاعات شرکت کننده ها هم حتما بالاتر است و بیشتر مطالعه کرده اند تا سوالات سخت تری را پاسخ دهند.
منبع:

1400/05/04
09:26:40
5.0 / 5
592
تگهای خبر: برنامه , برند , تلویزیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
علی جون - سرگرمی و طنز