علی جون

اولین بخش از گفت وگوی وزیر ارشاد منتشر گردید

اولین بخش از گفت وگوی وزیر ارشاد منتشر گردید

به گزارش علی جون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت وگویی به ارزیابی مناسبات دولت با حوزه فرهنگ، هنر و رسانه پرداخته است.


به گزارش علی جون به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در جهت اجرای طرح تجربه نگاری با هدف ثبت و انتقال تجربیات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران و معاونان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اولین بخش از گفت وگوی سیدعباس صالحی - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی - با عنوان «روزگار فرهنگ، هنر و رسانه» منتشر گردید.
در این بخش از گفتگو، سیدعباس صالحی به بیان لزوم طرح تجربه نگاری پرداخته است.
او درباره این لزوم اظهار داشت: هدف از طرح تجربه نگاری روایت صادقانه از اقدامات است تا آیندگان بدانند از چه بخش هایی از این تجربیات اقتباس کنند و چه بخش هایی را موفق بدانند و از بخش های شکست خورده برای عدم تکرار بهره ببرند. ازاین رو این طرح به مسیر مدیریت فرهنگی کشور کمک می نماید.
در بخش دیگری از این گفتگو بر رویکرد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دوازدهم در حوزه مناسبات اقتصاد فرهنگ و هنر مروری شده است. وی همینطور به ارزیابی مناسبات دولت با حوزه فرهنگ و هنر پرداخته است.
همینطور در بخش دیگری از این گفتگو به نگاههای اتخاذشده در برای کمک به اقتصاد فرهنگ، هنر و رسانه با عنایت به نظام ضعیف بودجه در این دوره از مدیریت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخته شده است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش دیگری از این گفتگو با عنایت به تحولات فناوری در کشور و جهان در حوزه فضای مجازی بعنوان یک بازیگر تاثیرگذار، نوع مواجهه با تحولات را از نگاه رویکرد توصیفی بیان کرده است.
اولین بخش از گفت وگوی هفت ساعته سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جهت اجرای طرح تجربه نگاری در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از این ویدئو قابل مشاهده می باشد.
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: video/mp4

1400/05/19
00:16:38
5.0 / 5
769
تگهای خبر: برند , رسانه , فرهنگی , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳