علی جون
علی جون
مخاطبان رادیو صبا انتخاب كردند

بهترین و بدترین فیلم های دفاع مقدس کدام اند؟

بهترین و بدترین فیلم های دفاع مقدس کدام اند؟

علی جون: رادیو صبا در برنامه «ترین ها»، بدترین و بهترین فیلم سینمایی دفاع مقدس از دید مخاطبان را اعلام نمود.


به گزارش علی جون به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، این شبکه به مناسبت چهلمین یکمین سالگرد شروع جنگ تحمیلی و هفته دفاع مقدس، در برنامه «ترین ها» روز جمعه، دوم مهر مروری بر سینمای دفاع مقدس داشت.
برنامه «ترین ها» روز جمعه دوم مهر بهترین فیلم های حوزه دفاع مقدس را از بین ۱۰ فیلم سینمایی «ایستاده در غبار»، «ملکه»، «تنگه ابوقریب»، «اتوبوس شب»، «ویلایی ها»، «روز سوم»، «شیار ۱۴۳»، «دوئل»، «چ» و «۲۳ نفر» از دید مخاطبان رادیو صبا معرفی نمود.
«ترین ها» در طول هفته در فضای مجازی اسامی این فیلم ها را مطرح می کند تا در زمان پخش برنامه به کمک شنوندگان به ترین ها از نظر مخاطبان برسند. فیلم «ایستاده در غبار» از دید مخاطبان رتبه اول بهترین فیلم دفاع مقدس را کسب نمود و فیلم های «ملکه» و «تنگه ابوقریب» به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب کردند.
در همین راستا هادی حجازی فر، بازیگر نقش احمد متوسلیان در فیلم «ایستاده در غبار» میهمان تلفنی این برنامه شد و با شاهین جمشیدی مجری برنامه درباره نقش خود در این فیلم گفت و گو کرد.
حجازی فر درباره نفش خود در «ایستاده در غبار» اظهار داشت: من برای بازی این نقش دو راه بیشتر نداشتم برای شناخت شخصیت احمد متوسلیان، یا باید به صدای های ضبط شده که مرا عملا هدایت می کرد یا به حافظه عاطفی خودم روجوع می کردم.
وی درباره تاثیرگذاری کاراکتر احمد متوسلیان بر خودش اضافه کرد: این تاثیر دوطرفه بوده هر دو روی هم تاثیر گذاشتیم، من باید این شخصیت را بازی می کردم نه این که آنرا ستایش کنم و تمام تلاشم را کردم و تاثیر گذاری شخصیت فیلم روی من پس از اختتام فیلم برداری آغاز شد و این شخصیت روی من تاثیر گذاشت.
در آخر بازیگر نفش احمد متوسلیان اظهار داشت: خدا را شکر نتیجه کار خوب شد، که هم کارگردان راضی بود، هم مردم و در نهایت خانواده شهید متوسلیان.
در این برنامه در بخش «زرشک زرین» که با اجرای شهره احمدوند راهی آنتن می شود، سه تا از ضعیف ترین فیلم های دفاع مقدس معرفی گردید که مخاطبان در فضای مجازی ترین ها، فیلم «چهار اصفهانی در بغداد» را انتخاب کردند و «زرشک زرین» برنامه به این فیلم تعلق گرفت.
برنامه «ترین ها» روزهای جمعه ساعت ۱۷ به تهیه کنندگی نازنین حاج سیف الله، اجرای شاهین جمشیدی، پژوشگری مریم اویسی و شهره احمدوند و نویسندگی فرزانه عرفانی تبار راهی آنتن صبا می شود.
منبع:

1400/07/04
10:54:12
5.0 / 5
598
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز