علی جون
علی جون

خدادی دبیر کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی کرونا شد

خدادی دبیر کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی کرونا شد

علی جون: وزیر فرهنگ و ارشاد در حکمی محمد خُدادی را به سمت مشاور وزیر و دبیر کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی کرونا، منصوب نمود.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، در حکم محمدمهدی اسماعیلی، خطاب به محمد خُدادی آمده است:

«جناب آقای محمد خُدادی
نظر به سوابق طولانی، تجارب و توانمندی های اجرایی که از آن برخوردار می باشید، به باعث این حکم بعنوان «مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی» منصوب می شوید.
همینطور با عنایت به پیشنهاد معاون محترم امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی، دبیری کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی کرونا هم به مدت یک سال بر عهده جنابعالی خواهد بود.»

همزمان با شیوع کرونا و تشکیل ستاد ملی مقابله با کرونا در اوایل اسفندماه ۱۳۹۸، محمد خُدادی معاون مطبوعاتی وقت، دبیری کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی این ستاد را هم بر عهده داشته است.

مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ریاست و ۲۰ معاون وزیر و سازمان، عضو این کمیته است.

خُدادی همینطور با دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنان ریاست ستادخبری مقابله با کرونا را عهده دار خواهد بود. در این ستاد خبری، شش مدیرعامل خبرگزاری های ایرنا، فارس، تسنیم، ایسنا، مهر و ایلنا و سه نماینده معاونت های سیاسی، سیما و استانهای صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران و همینطور نمایندگان بیست وزارت خانه و نهادهای انتظامی، امنیتی و نظامی و بخصوص سه معاونت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عضویت دارند.

از شروع بحران کرونا تاکنون، کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی کرونا ۴۸جلسه و ستادخبری مقابله با کرونا ۸۲ جلسه برگزار کرده است.
منبع:

1400/07/18
23:27:28
5.0 / 5
755
تگهای خبر: آموزش , مشاور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز