علی جون
علی جون

انتصاب ایمانی خوشخو بعنوان مشاور وزیر ارشاد

انتصاب ایمانی خوشخو بعنوان مشاور وزیر ارشاد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، محمدحسین ایمانی خوشخو را بعنوان مشاور وزیر در امور سیاست گذاری های کلان و توسعه فعالیتهای فناورانه فرهنگی و هنری منصوب نمود.


به گزارش علی جون به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در متن حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به محمدحسین ایمانی خوشخو آمده است: «از آن جایی که نقش قانونی و اساسی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سیاست گذاری و هدایت گری فرهنگ کشور به سمت اهداف متعالی هم راستا با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، با انسجام داخلی بخش های مختلف و همسو بودن این مجموعه ها با سیاست های کلان دولت مردمی تحقق می­ یابند، جناب عالی را که از سابقه ای طولانی و تجارب پرارزش در حوزه مدیریت فرهنگی و هنری برخوردار هستید بعنوان «مشاور وزیر در امور سیاستگذاری های کلان و توسعه فعالیتهای فنآورانه فرهنگی و هنری» منصوب می کنم.
امید است با اتکال به خداوند قادر متعال و همکاری و تعامل کلیه حوزه های مربوطه، وظایف محوله بخصوص همفکری در ارتقاء و ایفای نقش سازنده تر شوراهای اجتماعی تصمیم ساز شورایعالی انقلاب فرهنگی بخصوص شورای فرهنگ عمومی و شورای هنر را به نحو مناسبی ایفاء کنید.
انتظار می رود پیشرفت کارها و اقدامات مربوطه به صورت مستمر به این جانب گزارش شود.
مزید توفیق جناب عالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی، ظلّ توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) از خداوند منّان خواستارم.»
محمدحسین ایمانی خوشخو از نیروهای اولیه جهاد دانشگاهی و دارای دکترای گردشگری با گرایش اقتصاد گردشگری می باشد.
در کارنامه اجرایی ایمانی خوشخو میتوان به معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی، مدیرکل مرکز آمار و برنامه ریزی پژوهش های فرهنگی و هنری، دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون آموزشی جهاد دانشگاهی کل کشور، رئیس دانشگاه علم و فرهنگ و... اشاره نمود.
همینطور همچون فعالیتهای علمی و پژوهشی او، مجری طرح تحقیقاتی «بازبینی و اولویت بندی کشورهای هدف گردشگری جمهوری اسلامی ایران»، مسئول و ناظر علمی پروژه ‏های تحقیقاتی، عضو هیأت تحریریه نشریه علمی- پژوهشی «مطالعات گردشگری» پژوهشکده گردشگری جهاد دانشگاهی واحد مشهد و... است.
منبع:

1400/07/21
10:29:33
5.0 / 5
618
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
علی جون - سرگرمی و طنز