علی جون
علی جون
صدای مرا از پشت ماسك بشنو

راه اندازی پویش مقابله با كرونا در رادیو

راه اندازی پویش مقابله با كرونا در رادیو

علی جون: معاونت صدا با همراهی وزارت بهداشت جهت یاری رساندن به كادر درمانی، پویش «صدای مرا از پشت ماسك بشنو» را راه اندازی كرده است.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، حمید شاه آبادی، معاون صدا در یک بیانیه در توضیح این پویش خطاب به مخاطبان چنین نوشت: «رادیو بعنوان رسانه خادم و مورد اعتماد ملت فهیم ایران، ضمن عرض خداقوت به کادر شبکه سلامت، بهداشت و درمان و برای رفع دغدغه رهبری درمورد «واقعیت تلخ دور شدن کشور از موفقیت اولیه در مقابله با کرونا» و تاکید ایشان بر «ایفای نقش همه ی دستگاه ها، گروه های خدمت رسان و آحاد مردم» و همینطور برای یاری مدافعین سلامت به ریاست جناب آقای دکتر نمکی وزیر محترم بهداشت که به قول وی «در اوج تحریم، دست آوردی شگرف نثار ملت ایران کردند» با کمک برنامه سازان پر تلاش در مجموعه صدای رسانه ملی ایران، پویش «صدای مرا از پشت ماسک بشنو» را راه اندازی کرده است تا با عنایت به منویات رهبری عزیز «در کوتاه مدت زنجیره ی سرایت را قطع نماییم و کشور را به ساحل نجات برسانیم».
شما هم به ما بپیوندید تا ضمن حفظ سلامتی خود، اطرافیان و تکریم زحمات کادر درمانی کشور و رفع نگرانی مقام عظمای ولایت در مورد سلامت مردم کشورمان عملگرا باشیم. انشاالله»

منبع:

1399/04/27
21:18:24
5.0 / 5
1329
تگهای خبر: برنامه , دستگاه , رادیو , رسانه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز