علی جون
در رادیو نمایش بازسازی می شود

۱۴ خرداد ۶۸ در مجلس خبرگان چه گذشت؟

۱۴ خرداد ۶۸ در مجلس خبرگان چه گذشت؟

علی جون: مستند رادیویی «روایت یك انتخاب» روز چهارشنبه، چهاردهم خرداد ماه از رادیو نمایش پخش می شود.


به گزارش علی جون به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، انسیه شمس اللهی، تهیه کننده این برنامه رادیویی اظهار داشت: مستند «روایت یک انتخاب» به جزئیات مجلس خبرگان رهبری در روز ۱۴ خرداد سال ۱۳۶۸ می پردازد و تلاش می کند گفتگوها و وقایعی که آن روز در جلسه و در حاشیه ی جلسه رخ داده را روایت و بازسازی کند.
وی ادامه داد: رویکرد این برنامه بازتاب نمایشی فضای حاکم بر جلسه ی آن روز خبرگان و مرور اسناد و شواهدی است که نشان می دهند از نظر حضرت امام خمینی(ره) و خیلی از بزرگان و نمایندگان مردم در مجلس خبرگان، حضرت آیت الله خامنه ای فرد اصلح برای جانشینی امام رحمت الله بوده اند، به نحوی که از همان ابتدای جلسه ناخودآگاه افکار و دل های نمایندگان خبرگان رهبری به سمت ایشان متمایل می شود.
شمس اللهی افزود: جایگاه بالای علمی و اجتماعی حضرت آیت الله خامنه ای قبل و بعد از رحلت حضرت امام(ره) بر کسی پوشیده نبود و همین واقعیت سبب شد تا نمایندگان ملت در مجلس خبرگان دست به تصمیمی انقلابی بزنند و فردی را به مقام رهبری برسانند که از هر نظر شایستگی این مقام را دارا بودند.
این تهیه کننده رادیویی در آخر اظهار داشت: مستند نمایشی «روایت یک انتخاب» مروری است بر آنچه در روز یکشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۶۸ در مجلس خبرگان رهبری گذشت.
این مستند رادیویی روز چهارشنبه، چهاردهم خرداد ماه، ساعت ۲۱ از رادیو نمایش پخش می شود.
منبع:

1399/03/14
14:46:30
5.0 / 5
1752
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵