علی جون

نمایش های طنز هشداردهنده درباره کرونا در بامداد جمعه با شما

نمایش های طنز هشداردهنده درباره کرونا در بامداد جمعه با شما

علی جون: برنامه طنز «صبح جمعه با شما» رادیو ایران، نمایش ها و طنزآهنگ هایی هشداردهنده با موضوع بی توجهی مردم به کرونا، ساخته است.


به گزارش علی جون به نقل از شبکه رادیویی ایران، ساجد قدوسیان تهیه کننده، سردبیر و کارگردان برنامه «صبح جمعه با شما» اظهار نمود: با توجه به این که همچنان خطر اوج گیری کرونا در تمام دنیا پابرجا است و طبیعتا کشور ما هم از این مساله مستثنی نیست و با آنکه کارشناسان همیشه درحال هشدار دادن هستند ولی متاسفانه شاهد حضور غیرضروری و پررنگ تعدادی از مردم در اماکنی هستیم که حتی برخی از آنها حتی در وضعیت عادی هم اتفاق نمی افتاد.
وی افزود: پس طبق تصمیم اتاق فکر برنامه «صبح جمعه با شما» تصمیم گرفتیم تا نمایش ها و طنزآهنگ هایی با این محور تولید نماییم که علاوه بر ایجاد فضایی مفرح و شاد در این خصوص هشدار دهنده هم باشد.
قدوسیان اضافه کرد: البته طبق روال این تنها موضوع محوری برنامه «صبح جمعه با شما» نخواهد بود و طبیعتا همیشه در امتداد رسالت برنامه که همانا بیان مطالبات مردم و طرح مسائل و مشکلات و رساندن صدای مخاطبان به مردم با زبان طنز تولیداتی خواهیم داشت.
او در آخر اشاره کرد: ضمنا مخاطبان می توانند موضوعات و مسائل پیشنهادی خودرا در زمان پخش برنامه به سامانه پیامکی رادیو ایران به شماره ۳۰۰۰۰۹۰۰ ارسال نمایند تا دستمایه تولیدات برنامه باشد و از این طریق صدای آنها به گوش مسئولین امر برسد.
«صبح جمعه با شما» هر جمعه ساعت ۹ تا ۱۱: ۳۰ به تهیه کنندگی، سردبیری و کارگردانی ساجد قدوسیان از رادیو ایران پخش می شود.
منبع:

1400/08/27
14:26:33
5.0 / 5
471
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
لینک دوستان علی جون