علی جون
رضا فیاضی در گفت وگو با علی جون:

آقای جبلی لطفا صدای مردم باشید

آقای جبلی لطفا صدای مردم باشید

به گزارش علی جون رضا فیاضی، هنرمند پیشکسوت کشورمان که بتازگی به کرونا مبتلا و در بیمارستان بستری شده بود، پس از بهبودی حالش، ضمن تشکر از تمام افرادی که در طول این مدت از او احوالپرسی کردند، اظهار داشت: ان شاءالله تا دو ـ سه روز دیگر کارم را شروع می کنم.


فیاضی در گفت و گو با ایسنا بیان کرد: حالم خوب است و بمحض این که به تهران برگردم، کارم را شروع می کنم. خداراشکر خیلی بهترم و می توانم به کارم برگردم اما تا هشتم آذر ماه باید در کیش بمانم. امروز صبح، شنبه ششم آذر ماه پیگیر کارهای آمدن شدم تا هرچه سریعتر برگردم اما به اداره بهداشت رفتم و آنها گفتند به لحاظ قانونی در سیستم ثبت شده و باید تا هشتم آذر منتظر بمانید. بمحض این که برگردم کارم را با پروژه «خانه پرتقالی ها» شروع می کنم چون دوستان خیلی وقت است منتظرم هستند. همین طور مقرر است در سریال «خوشنام» حضور داشته باشم و از چندین ماه پیش قرارداد بستم اما هنوز نقشم شروع نشده بود.
این کارگردان و بازیگر سپس از کادر درمان بیمارستان و دوستانی که در طول این مدت احوالپرس او بودند تشکر کرد.
فیاضی اظهار داشت: من روزها خیلی دلم می گیرد به خاطر مردم و شرایطی که داریم. این روزها بسیار گریه می کنم برای مردم و با خودم می گویم زندگی خیلی خوب و قشنگ است و آدم دلش می خواهد با همه مهربانی کند. شخصا خودم پس از کرونا نگاه دیگری به زندگی پیدا کردم و این ویروس موجب شد هیجان دیگری برای خوب بودن و مثبت بودن نسبت به بسیاری از افرادی که در زندگی ام از آنها غافل بودم، داشته باشم. متأسفانه مشکلات این روزها نمی گذارد مردم خوب باشند ولی فقط باید امیدوار باشیم تا اتفاقات بهتری بیفتد و همه ما فردایی بهتر داشته باشیم.
این هنرمند در آخر درباره این که آیا پیامی به پیمان جبلی، رییس سازمان صداوسیما دارید؟ اشاره کرد: حرف من فقط این است که آقای جبلی، صدای مردم باشید، جسارت به خرج بدهید و اخبارتان را آسان تر بیان کنید. می شود شرایط را بهبود داد و مردم را با صداوسیما آشتی داد. برنامه سازی خوب داشته باشید. آنچه که من بعنوان یک هنرمند و کارگردان تئاتر از شما (پیمان جبلی) می خواهم این است که تفکر حرفه ای شود، اجازه بدهیم جوانان کار کنند و افکارشان را منتشر کنند. خوشبختانه ظاهراً آقای جبلی آدم شناخته شده ای است، حرف من به ایشان این است که آرزو می کنم ایشان در مقامی که هستند حرف و زبان مردم و هنرمندان باشند و مهربانی و هنر را ترویج بدهند.
منبع:

1400/09/06
20:45:51
5.0 / 5
739
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴