علی جون
علی جون
در نشست اعجوبه ها عنوان شد

مجری سلبریتی می تواند مخاطب اضافه کند اما لزوما اجرای درستی نیست

مجری سلبریتی می تواند مخاطب اضافه کند اما لزوما اجرای درستی نیست

به گزارش علی جون تهیه کننده «اعجوبه ها» با ارائه اظهارنظری درباره مجری سلبریتی ها، بر این باور است: مجری سلبریتی می تواند تا حدودی به میزان مخاطب اضافه کند اما لزوما آن اجرا، اجرای درستی نیست.


در نشست خبری برنامه تلویزیونی «اعجوبه ها» همین طور تاکید شد که لزوم شرکت کودکان در این برنامه داشتن استعدادی خاص و ویژه نیست و همه بچه ها می توانند در این برنامه شرکت داشته باشند.
به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، نشست خبری برنامه تلویزیونی «اعجوبه ها» در ساختمان اداره کل روابط عمومی صداوسیما با حضور سید مهدی حسینی، تهیه کننده، حامد سلطانی، مجری، امیر جوادزاده، سرپرست گروه کارگردانی، مصطفی صادق محمدی، سردبیر، حدیثه سوختانلو، روابط عمومی برنامه و تعدادی از اصحاب رسانه انجام شد.
تا حالا دو فصل از برنامه «اعجوبه ها» به روی آنان رفته و سیدمهدی حسینی که تهیه کنندگی فصل سوم که اکنون درحال پخش است را بر عهده داشته، در این جلسه توضیحاتی را درباره ساخت فصل جدید ارائه داد. او اظهار داشت: در فصل قبل بیشتر بچه هایی که قابلیت های خاصی داشتند شرکت می کردند الان همه بچه ها می توانند شرکت نمایند. تلاش ما نشادن دادن موقعیت های مختلف بچه ها از ارتباط با والدین تا تحرک و هیجانشان بود.
حسینی که همراه با عوامل برنامه قبل از نشست به تماسهای مردمی پاسخ داده بود، دراین زمینه اظهار داشت: بخش زیادی از تماس ها این بود که ما چطور می توانیم در برنامه شرکت نماییم. تعداد زیادی فیلم ارسال کردند که در برنامه شرکت نمایند.
حسینی درباره این که چرا فصل اول و دوم این برنامه توسط مهران غفوریان و نادر سلیمانی که بازیگر و شناخته شده هستند اجرا شده و فصل سوم به مجری کمترشناخته شده ای سپرده شده است؟ اظهار داشت: من در فصل قبل تهیه کننده نبودم. از آنجا که برنامه به من سپرده شد من نکات و نقدهایی به آن داشتم. به این قائل هستم که مجری سلبریتی می تواند تا حدودی به میزان مخاطب اضافه کند اما لزوما آن اجرا، اجرای درستی نیست. مجری های سلبریتی با همه توانایی هایشان برخی چیزها را در شأن خودشان نمی دادند و بسیاری از آنها هم پدر نشده اند. آقای سلطانی علاوه بر این که تمام قابلیت های مهم یک مجری خوب را دارند، دو بچه در همین بازه سنی دارند و من فکر می کردم با حضورشان برنامه بهتر می شود. ایشان با میل زیاد با بچه ها بازی می کنند که ممکنست خیلی ها بگویند نکند این کار در شأن من نباشد.
فصل اول «اعجوبه ها» با اجرای مهران غفوریان


منبع:

1400/10/07
21:57:45
5.0 / 5
660
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز