علی جون

داریوش کاردان و اجرای یک برنامه انگیزشی در تلویزیون

داریوش کاردان و اجرای یک برنامه انگیزشی در تلویزیون

تهیه کننده و کارگردان برنامه ˮتاکˮ با تکیه بر این که برنامه اش همواره بر روحیه ای قوی اشاره دارد از ساخت سری جدید برای ایام نوروز اطلاع داد.


به گزارش علی جون به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، برنامه ای تحت عنوان «تاک» با رویکرد امیدبخشی و عرضه ایده های موفق اخیرا بر روی آنتن شبکه دو قرار گرفته است. اجرای این برنامه تلویزیونی بر عهده داریوش کاردان است.
این برنامه با مبحث پرداختن به سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی، در ۲۶ قسمت ۵۰ دقیقه ای تهیه و ساخته شده که در آن تجربیات و سخنان افراد موفق کشورمان در عرصه های هنری، پزشکی، اجتماعی و... توسط خودشان بیان می شود تا مردم با مشکلات و موانعی که این افراد با آن روبه رو بوده اند تا به جایگاه فعلی خود برسند، آشنا گردند.
مریم السادات نوابی نژاد، تهیه کننده برنامه «تاک» در توضیحاتی درباره این برنامه اظهار داشت: پیش از این برنامه، کارگردانی برنامه های «ماه عسل»، «هزار داستان»، «مکث» و «محاکات» را بر عهده داشتم اما همیشه به یک برنامه تلویزیونی با محتوای سخنرانی های امیدبخش و انگیزشی (تدکس) فکر می کردم، درواقع روایتی از قصه افرادی که از یک بزنگاه خاصی عبور کرده اند و در این راه با وجود سختی ها و ناملایمت ها به فتح قله موفقیت رسیده اند.
وی تصریح کرد: پس از برنامه «ماه در می زند» شبکه دو سیما، ماه محرم و صفر با مضمون قصه های اجتماعی، ایده ساخت برنامه ای با روایت تدکس TEDx از آدم های موفق در ذهنم شکل گرفت. شنیدن راهکار ها و این که برای حال خوبی که دارند چه اقداماتی انجام دادند هم یکی از کلیدی ترین اهدافی بود که دنبال می کردم.
کارگردان برنامه «تاک» همینطور اظهار نمود: شاید بعضی از جوانان امروز با بهانه هایی به دنبال رفع مسئولیت از خود و انداختن کاستی ها به شرایط موجود باشند اما در این برنامه داستان زندگی جوانانی را می شنوند که برای رسیدن به اهداف و آرزوهایشان با موانعی رو به رو شده اند و داستان موفقیت و شکست هایشان با زبانی ساده و صمیمی برای بینندگان آموزنده است.
او افزود: هدف «تاک» علاوه بر دعوت از افراد موفق در حوزه های مختلف، تاکید بر روحیه قوی و پشتکار آنهاست که با هدایت نویسندگان برنامه، لحظه های مهم تصمیم گیری و سرنوشت ساز را از زبان خودشان بشنویم. درواقع تاک به مفهوم بالارونده، رشد و تعالی است.
نوابی نژاد همینطور تصریح کرد: در هر قسمت از برنامه، دو میهمان داریم که در کنار داریوش کاردان، از مجریان باسابقه تلویزیون قصه زندگی خویش را بازگو می کنند و در بسیاری موارد برخی باورهای نادرست را اصلاح می کند. بعنوان مثال ما در یکی از قسمت های برنامه از یک راهنمای توریست دعوت کردیم تا نحوه درست سفر کردن را از زبان وی بشنویم. این که چطور می توان با هزینه های کم، مکان هایی را برای سفرهایمان انتخاب و مدیریت هزینه نماییم و عرضه راهکارهایی که می تواند اهمیت سفر را به خیلی از ما یادآوری کند.
ایشان در ادامه صحبت هایش اظهار داشت: در واقع مثال زدن از آدم های موفق، مسیر راه را به ما نشان داده است و با شنیدن داستان زندگی این گونه افراد، هر کسی به زعم خود می تواند برداشت های متفاوتی داشته باشد و راه خویش را پیدا کند.
نوابی نژاد در عین حال از تهیه و تولید ویژه برنامه «تاک» برای نوروز اطلاع داد و اظهار داشت: در ویژه برنامه نوروز ۱۴۰۱ میهمانان برنامه، سخنرانی های امیدبخش خویش را بیان می کنند و با عنایت به حال و هوای ایام نوروز با آنها معاشرت خواهد شد.
به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، برنامه «تاک» کاری از گروه خانواده شبکه دوسیماست که به تهیه کنندگی مریم السادات نوابی نژاد تهیه و با اجرای داریوش کاردان همراه می باشد. تاک چهارشنبه ها ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به روی آنتن شبکه دو می رود.


منبع:

1400/10/14
13:04:56
5.0 / 5
497
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳