علی جون
علی جون
رعیتی فرد تاكید كرد؛

نقش بهادار بسیج در کنار اقشار محروم و زحمتکش جامعه

نقش بهادار بسیج در کنار اقشار محروم و زحمتکش جامعه

به گزارش علی جون معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: نقش بهادار بسیج در کنار اقشار محروم و زحمتکشِ، هم افزایی در زمینه های مختلف کشور را فراهم می آورد.


به گزارش علی جون به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علی حسین رعیتی فرد در آیین افتتاح پایگاه بسیج صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اظهار داشت: فلسفه وجودی بسیج این است که بتواند تهدیدها را به فرصت تبدیل کند. معاون روابط کار اشاره کرد: این سازمان به فرمان رهبر انقلاب در سال ۵۸ تشکیل شد تا بتواند از ظرفیت های مردمی در عرصه های مختلف نظام و انقلاب استفاده نماید و تا امروز نیز در این حوزه موفق بوده است. وی با اشاره به پیام حضرت امام (ره) در آذرماه سال ۱۳۶۷ مبنی براینکه تشکیل بسیج از الطاف جلیله خداوند است، اظهار داشت: تفکر بسیجی مهم تر از کارت بسیجی داشتن است.
رعیتی فرد اشاره کرد: هر کسی که دلش برای انقلاب بتپد، حتی اگر کارت نداشته باشد می تواند بسیجی باشد، امیدواریم که این تفکر در سطح کشور نیز جاری شود. معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری «بسیج پاره تن مردم است» نیز اظهار داشت: بسیج برای حل مشکلات مردم، فعالیت می کند. ایشان سپس با اشاره به نقش بهادار ی بسیج در کنار اقشار محروم و زحمتکش جامعه اضافه کرد: با شروع به کار پایگاه بسیج در این صندوق، امیدواریم بار دیگر بتوانیم سبب هم افزایی بیشتر در زمینه های مختلف کشور باشیم و این سرمایه اجتماعی نظام را افزایش دهیم، سرمایه ای که به سبب تعدادی از مشکلات کشور گرفتار لطمه شده است.

فرمانده بسیج کارگران و کارخانجات اشاره کرد: اگر مردم حس کنند که مسئولین با دلسوزی به فکر آنها و مشکلات شان هستند، به آسانی می توانیم از این مشکلات عبور نماییم. شایان ذکر است پایگاه بسیج صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر با حضور مدیرعامل این صندوق، نماینده ولی فقیه در بسیج اقشار و متخصصین، معاون روابط کار و فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی راه اندازی شد.


منبع:

1400/10/17
14:33:57
5.0 / 5
637
تگهای خبر: فعالیت , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز