علی جون
علی جون

سریال تاریخی مستوران اختتام سال آماده نمایش می شود

سریال تاریخی مستوران اختتام سال آماده نمایش می شود

تهیه کننده سریال «مستوران» از اختتام تصویربرداری این مجموعه تاریخی تا اختتام امسال آگاهی داد.


عطا پناهی در گفت و گو با ایسنا اعلام نمود: همچنان مشغول تصویربرداری سریال «مستوران» در همان شهرک مستوران هستیم و ان شاءالله تا شب عید و آخر امسال ضبط کار را به انتها می رسانیم؛ ضمن این که همزمان مراحل پس تولید مجموعه بطور موازی در حال انجام می باشد تا خیلی زود کار آماده نمایش شود. همین طور تدوین این کار همزمان درحال پیگیری است.
وی اظهار داشت: این روزها بیشتر بیژن بنفشه خواه و رویا میرعلمی بعنوان بازیگر مقابل دوربین مستوران بازی دارند؛ ضمن این که مقرر است طی ۱۰ روز آینده چند بازیگر جدید به کار اضافه شود. هم اکنون برخی از بازیگران در مراحل تست گریم هستند که به زودی پس از قطعی شدن حضورشان، خبرش را اعلام خواهیم کرد.
تهیه کننده «مستوران» در آخر اشاره کرد: این مجموعه حالا در سرازیری راه قرار گرفته و خیلی از سکانس هایش ضبط شده است، بخش کمی باقی مانده که تا اختتام امسال تمام می شود اما از طرف تلویزیون هنوز زمانی برای پخش اعلام نشده ولی ما تا آخر سال کار را آماده پخش می نماییم تا ببینیم چه تصمیمی می گیرند. بلافاصله پس از اختتام کارمان، برای ساخت فصل دوم «مستوران» آماده می شویم.
به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، سریال الف ویژه «مستوران» به کارگردانی مسعود آب پرور درحال ساخت است. حمیدرضا آذرنگ، بیژن بنفشه خواه، علی دهکردی، رویا میرعلمی، رابعه اسکویی، صفا آقاجانی، الهام جعفرنژاد، مزدک رستمی، نازنین فراهانی و... از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.
تهیه کننده «مستوران» قبل تر در گفت و گو با ایسنا اعلام نموده بود که قصه این مجموعه تاریخی ادامه دارد و فصل های دوم و سوم نیز ساخته خواهد شد.1400/10/20
13:07:48
5.0 / 5
643
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
علی جون - سرگرمی و طنز