علی جون
علی جون
با انتشار لحظات حذف شده خندوانه

فضای مجازی بار دیگر مقابل سانسور تلویزیون ایستاد

فضای مجازی بار دیگر مقابل سانسور تلویزیون ایستاد

علی جون: در پی حذف لحظاتی از برنامه «خندوانه» با موضوع شهدای هواپیمای اوکراینی، رامبد جوان با انتشار این بخش در صفحه شخصی اش در اینستاگرام، به خانواده درگذشتگان ادای احترام کرد.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، رامبد جوان، کارگردان و مجری برنامه «خندوانه» یک روز پس از پخش این قسمت از برنامه، ویدئویی را از دقایق حذف شده در فضای مجازی منتشر نمود و در توضیح آن نوشت: «ادای احترام در برنامه خندوانه به خانواده قربانیان هواپیما اکراینی».
مجری «خندوانه» که از شرکت کنندگان در استودیو خواسته بود، شادی برنامه را با قشرهای مختلف جامعه سهیم شوند، با درخواست یکی از شرکت کنندگان مواجه گردید در خصوص این که برنامه را به جان باختگان پرواز اوکراینی تقدیم کنند. در پی حذف بخش هایی از این برنامه، این انتقاد متوجه رامبد جوان شده بود که نسبت به این درخواست بی تفاوت بوده است اما با انتشار لحظات حذف شده از طرف وی در فضای مجازی، مشخص شد که اظهارات مجری در این ارتباط، در برنامه تولیدی «خندوانه» از طرف تلویزیون حذف گردیده است.
جوان در این بخش با خانواده و بازماندگان جان باختگان هواپیمای اوکراینی همدردی کرده و در قسمتی از صحبت هایش اظهار داشته بود: «برای همه ما اتفاق ناگوار و تلخی بود که هنوز هم غم انگیز است.»
بر طبق این گزارش، بار نخست نیست که سازندگان یک برنامه تلویزیونی با بهره بردن از فضای مجازی، بخش های حذف شده برنامه خودرا با بینندگانشان به اشتراک قرار می گذارند. از نمونه های قابل اشاره در این خصوص، انتشار قسمت های حذف شده از سریال «در پناه تو» بود که حمید لبخنده سال قبل مبادرت به پخش آن در فضای مجازی کرد و در ایام اخیر با از دست دادن این کارگردان تلویزیون، بار دیگر به این اتفاق در رسانه ها یادآوری می شود.
منبع:

1400/10/24
12:11:32
5.0 / 5
578
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز