علی جون
با حضور در یك برنامه رادیویی:

فرزند ارشد سردار سلیمانی به مردم جواب می دهد

فرزند ارشد سردار سلیمانی به مردم جواب می دهد

به گزارش علی جون برنامه ˮفرماندهˮ در رادیو مقاومت امروز دوشنبه، ۲۷ دیماه میزبان نرجس سلیمانی، دختر سردار قاسم سلیمانی می شود.


به گزارش علی جون به نقل از روابط عمومی رادیو مقاومت، برنامه رادیویی "فرمانده" دوشنبه، ۲۷ دیماه میزبان نرجس سلیمانی، فرزند ارشد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است که به پرسش های مخاطبان، پیرامون سردار سلیمانی و مبحث مقاومت پاسخ خواهد داد.
دختر سردار سلیمانی امروز ساعت ۱۳ با حضور در استودیوی برنامه "فرمانده" میهمان ویژه رادیو مقاومت خواهند بود.

سیده فاطمه شعار، مسئول روابط عمومی رادیو مقاومت در این حوزه اظهار داشت: این شبکه رادیویی در دومین سال فعالیت خود کارش را با همراهی ویژه خانواده سردار سلیمانی شروع کرد و در این راه، سرکار خانم نرجس سلیمانی، دختر ارشد سردارسلیمانی همکاری بسیار نزدیکی با ما داشتند، به نحوی که قبل از شروع به کار رادیو جلسات مستمری با او برگزار و از ایشان نظرخواهی و کمک گرفته شد.
وی ضمن اشاره به این که در طول فعالیت رادیو مقاومت همواره از راهنمایی و همراهی های نرجس سلیمانی بهره مند بودند، توضیح داد: خانم سلیمانی یکی از شنونده های خوب رادیو مقاومت هستند و فعالیتهای همکاران ما را رصد می کنند. برنامه "فرمانده" امروز به صورت ویژه تقدیم مخاطبان خواهد شد. این برنامه به تهیه کنندگی عباس پیری و گویندگی فاطمه عباسی در مدت فعالیت رادیو مقاومت هر روز از ساعت ۱۲ الی ۱۵ روی آنتن رفته و هدف آن یادآوری رشادت ها و مجاهدت های سردار سلیمانی در ایران و منطقه بوده است.

شعار در انتها اظهار داشت: همینطور شنوندگان و مخاطبان ارجمند رادیو مقاومت می توانند هر پرسشی که پیرامون سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در ذهن دارند را از راه برقراری تماس با شماره تلفن ارتباطات رادیو مقاومت یا شماره ۱۶۲ و یا از راه سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۹۵۵ مطرح کنند.

منبع:

1400/10/27
22:38:55
5.0 / 5
597
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان علی جون