علی جون
معاون مطبوعاتی خبر داد:

ارتباطات فرهنگی ایران و روسیه در راه جدیدی قرار می گیرد

ارتباطات فرهنگی ایران و روسیه در راه جدیدی قرار می گیرد

معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد، توسعه ارتباطات فرهنگی میان ایران و روسیه را جزو اولویت های دو کشور دانست و و تصریح کرد: ارتباطات فرهنگی میان این دو کشور از این پس در راه جدیدی قرار خواهد گرفت.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رسانه را یکی از مهم ترین ابزارهای ارتباطات فرهنگی دانست و اظهار داشت: خوشبختانه پایگاه خبری "نورنیوز" توانسته این شرایط را فراهم آورد تا ارتباطات فرهنگی ایران و روسیه در راه جدیدی قرار بگیرد.
فرشاد مهدی پور در عین حال توسعه ارتباطات فرهنگی بین ایران و روسیه را جزو اولویت های دو کشور عنوان نمود و گفت: یکی از مهم ترین ابزارهای ارتباطات فرهنگی رسانه است و خوشبختانه پایگاه خبری نورنیوز توانسته این شرایط را فراهم آورد تا ارتباطات فرهنگی ایران و روسیه در راه جدیدی قرار بگیرد.
معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت ارشاد سپس از بخش روسی این پایگاه خبری بعنوان یک درگاه فرهنگی و رسانه ای نام برد و توضیح داد: امیدوار هستم این بخش بعنوان یک بخش فعال و تأثیرگذار بتواند گام های بلندی را در حفظ و ایجاد ارتباطات جدید بردارد.
او در آخر ضمن ابراز امیدواری نسبت به نتایج پرمنفعت سفر رییس جمهوری به روسیه، توسعه زبان روسی در ایران را یکی از نیازهای جامعه و نیز یکی از سیاست های دولت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونت امور مطبوعاتی دانست و اظهار داشت: معاونت امور مطبوعاتی آمادگی لازم برای توسعه روابط رسانه ای و تبادل تجربیات بین رسانه های دو کشور را دارد و از آن استقبال می کند.
در آستانه سفر سید ابراهیم رئیسی، رییس جمهور کشورمان به روسیه، مجموعه رسانه ای "نورنیوز" از بخش زبان روسی خود رونمایی می نماید.
وب سایت روسی "نورنیوز از امشب، چهارشنبه ۲۹ دی ماه در آدرس https: //nournews.ir/ru در دسترس مخاطبان روس زبان خواهد بود. مخاطبان می توانند از این پس در شبکه های اجتماعی اینستاگرام ( https: //instagram.com/nournewsru ) و تلگرام ( https: //t.me/NourNews۵ ) نورنیوز را به زبان روسی دنبال کنند.
به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، زبان روسی، پنجمین زبان مجموعه رسانه ای "نورنیوز" است. این رسانه قبل از این با زبان های فارسی، انگلیسی، عربی و عبری در دسترس مخاطبان قرار داشت.1400/10/30
10:46:55
5.0 / 5
674
تگهای خبر: ابزار , رسانه , سایت , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان علی جون