علی جون
علی جون
در گزارش علی جون عنوان شد؛

پرداخت وام به ۹۰ هزار بازنشسته تامین اجتماعی طی یک ماه آتی

پرداخت وام به ۹۰ هزار بازنشسته تامین اجتماعی طی یک ماه آتی

به گزارش علی جون مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی از پرداخت وام 7 میلیون تومانی بازنشستگان این سازمان طی یک هفته آگاهی داد و اظهار داشت: تا آخر سال 90 هزار نفر دیگر این وام را دریافت می کنند.علی جهانی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: یکی از عناوینی که در دستور کار سازمان تامین اجتماعی قرار دارد و از سال قبل تا امروز اجرائی شده است پرداخت وام قرض الحسنه به بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی است بطوریکه تا حالا ۸۰۰ هزار نفر وام قرض الحسنه را درخواست کرده و به بالای ۹۰ درصد آنها تسهیلات پرداخت شده است.
وی درباب ثبت نام وام ۷ میلیون تومانی اضافه کرد: برمبنای هماهنگی های انجام شده با بانک عامل درخواست وام بازنشستگان تامین اجتماعی بصورت الکترونیکی انجام می شود و کاملاً غیر حضوری است.
مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی تامین اجتماعی اشاره کرد: پرداخت وام در کمترین زمان صورت می گیرد و یک هفته پس از ثبت نام مبلغ وام به حساب بازنشستگان واریز می شود.
وی اشاره کرد: بر طبق رایزنی های انجام شده با بانک، در ابتدای هر ماه (چهارم و پنجم) وام هفت میلیون تومانی به حساب بازنشستگانی که درخواست دادند واریز می شود.
جهانی با اشاره به این که پرداخت ها تا آخر سال ادامه دارد گفت: از شروع سال جاری تا حالا ۲۸۰ هزار بازنشسته و مستمری بگیر از این تسهیلات برخوردار شدند و در نهایت تا ابتدای اسفند ماه نیز ۹۰ هزار نفر دیگر وام را دریافت می کنند.
وی درباب پرداخت تسهیلات به بازنشستگان طی سال آینده نیز اظهار داشت: مشکلی با بانک عامل نداریم و برمبنای توافق انجام شده در سال آینده نیز پرداخت وام در دستور کار قرار دارد و درباب مبلغ و تعداد افرادی که تسهیلات را دریافت می کنند بزودی اطلاع رسانی خواهد شد.


منبع:

1400/11/13
10:28:55
5.0 / 5
530
تگهای خبر: فرهنگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز