علی جون
حیدری خبر داد؛

واریز عیدی ۴ میلیون مستمری بگیر تأمین اجتماعی

واریز عیدی ۴ میلیون مستمری بگیر تأمین اجتماعی

به گزارش علی جون مدیرکل امور مستمری های سازمان تأمین اجتماعی از واریز عیدی ۴ میلیون مستمری بگیر تأمین اجتماعی از جانب این سازمان اطلاع داد.به گزارش علی جون به نقل از مهر، ناهید حیدری در اینباره اظهار نمود: طبق مصوبه هیئت وزیران در ۲۷ بهمن ماه، مبلغ عیدی یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان مقرر شد و مصوبه سال جاری نگاه خاصی به خانواده داشت.
وی اضافه کرد: در کنار این رقم، مستمری بگیران مبلغ ۴۰۰ هزار تومان بابت حق عائله مندی بیشتر دریافت نمودند و در صورتیکه حق اولاد هم داشته باشند به ازای هر اولاد ۱۵۰ هزار تومان به سرانه عیدی آنان افزوده شد.
مدیرکل امور مستمری های سازمان تأمین اجتماعی تصریح کرد: با قید فوریت این مصوبه و با عنایت به دستور رئیس سازمان تأمین اجتماعی، تلاش شد این عیدی بدون فوت وقت تقدیم مستمری بگیران بشود و در دو روز گذشته چهار میلیون نفر از مستمری بگیران عیدی خویش را دریافت نمودند.
حیدری اضافه کرد: افرادی که به هر ترتیب موفق به دریافت عیدی نشدند و تصور می کنند از نظر دریافت حق اولاد و… کمتر عیدی دریافت نمودند می توانند از سامانه ۱۴۲۰ پیگیر ماجرا باشند و یا به شعبه بیمه خود رجوع کنند.
به گفته وی، کسانی که مستمری بازماندگی دریافت می کنند، مشمول این مصوبه هستند و یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر بر مبنای شرایط اعلام شده در این گروه عیدی را دریافت می کنند.
مدیرکل امور مستمری های سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه در یک نگاه از بین کل مستمری بگیران ۶۵ درصد آقایان و ۳۵ درصد را بانوان می سازند، اظهار داشت: در بحث تأمین اعتبار، با عنایت به تلاش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و مساعدت دولت، این مهم صورت گرفت و عیدی با قید فوریت در دو روز گذشته به حساب مستمری بگیران واریز شد. از ۱۰۰ درصد مستمری بگیران و عیدی هایی که پرداخت کردیم ۹۲ درصد در چارچوب تاهلی و تکفلی بودند و هشت درصد هم عیدی یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی دریافت نمودند.
حیدری اضافه کرد: دیدگاه ها درباره میزان عیدی در هیئت دولت مطرح و تصمیم گیری می شود و سال جاری نگاه ویژه ای به پشتیبانی از خانواده وجود داشت که در پرداخت عیدی هم مشخص بود.منبع:

1400/12/11
09:05:58
5.0 / 5
411
تگهای خبر: خانواده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان علی جون