علی جون
علی جون

لیمو ترش تازه شد

لیمو ترش تازه شد

برنامه ˮلیمو ترشˮ رادیو صبا در سال جدید با تغییراتی روی آنتن می رود.


به گزارش علی جون به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، برنامه طنز "لیموترش" با آیتم هایی چون "لطیفه های رسیده"، "شعر طنز"، "شوخی شوخی" و "طنزستان" برای مخاطبان رادیو صبا پخش می شود.
مهدی استاداحمد، تهیه کننده این برنامه در توضیحاتی اظهار داشت: "لیمو ترش" با طعم تازه ای در سال جدید به روی آنتن خواهد رفت. این برنامه با تغییرات و اضافه شدن بخش های متنوعی همراه خواهد بود. بخش های جدید "لیموترش" که در کنار برخی بخش های گذشته "لیموترش" همچون پخش آثار ارسالی شنوندگان رادیوصبا، پخش می شود از این قرارند: "فوت و فن" که به بیان تکنیک ها و اسرار و ابزار طنزپردازی اختصاص دارد.
وی افزود: "صدای صاحبخونه" به گفت و گو با شنوندگانی که از راه سامانه ی هدهد آثار خویش را برای برنامه "لیموترش" می فرستند اختصاص دارد. "طنزبرگردون" هم به طنز در چارچوب های غیرمکتوب همچون فیلم و سینما و کاریکاتور و... می پردازد. "پشت صحنه ی صدا" هم برای نخستین بار سوتی ها و تپق ها و اتفاقات غیر مترقبه هنگام تولید برنامه را پخش می کند.
به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، در این برنامه مهدی فرج اللهی بعنوان گوینده و سردبیر برنامه خبرهای حوزه طنز را به گوش مخاطبان می رساند. برنامه "لیمو ترش" به تهیه کنندگی مهدی استاد احمد از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۵ از رادیو صبا پخش می شود.
منبع:

1401/01/16
20:28:09
5.0 / 5
556
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز