علی جون
علی جون

مهرداد عشقیان در خانه ابدی آرام گرفت

مهرداد عشقیان در خانه ابدی آرام گرفت

علی جون: مراسم خاکسپاری و خاکسپاری پیکر مهرداد عشقیان، هنرمند فقید رادیو نمایش، پنج شنبه هشتم اردیبهشت ماه از ساختمان رادیو نمایش در میدان ارگ به سمت قطعه هنرمندان اجرا شد.


به گزارش علی جون به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، مهرداد عشقیان از پیشکسوتان نمایش های رادیویی، بامدادان روز چهارشنبه هفتم اردیبهشت ماه براثرابتلا به بیماری سرطان درگذشت.
در مراسم خاکسپاری و خاکسپاری این هنرمند فقید، محسن سوهانی مدیر کل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش و چهره هایی همچون حمید یزدانی ابیانه، بیوک میرزایی، فریدون اسماعیلی، میرطاهر مظلومی، فریدون محرابی، قربان نجفی، رامین پورایمان، میکائیل شهرستانی، بهرام ابراهیمی، علی میلانی، هرمز سیرتی، فریده دریامج، شهرام گیل آبادی، محسن بهرامی، معصومه عزیزمحمدی، نازنین مهیمنی، شمسی صادقی، فرشاد آذرنیا، امیر زنده دلان، محسن جواهری و تعدادی از هنرمندان رادیو و تلویزیون حضور داشتند.حمید یزدانی ابیانه درآغاز این مراسم اظهار داشت: مهرداد عزیزم امروز تمام عزیزان و دوستانت به دعوتت پاسخ دادند. هیچ گاه فکر نمی کردم که این بهار آخرین حضور تو در خانه ات، رادیو نمایش باشد.
بهرام ابراهیمی نیز اظهار داشت: سابقه آشنایی من با مهرداد به جشنواره تئاتر منطقه ای در استان مازندران بر می گردد، مهرداد بسیار منظم و سختکوش بود و به همه احترام می گذاشت، برای شغلش ارزش زیادی قائل بود و در یک کلام به خانواده و کارش عشق می وزید. میکائیل شهرستانی نیز ضمن تسلیت به خانواده این هنرمند فقید، از خاطره صدای پرصلابت مهرداد عشقیان در استودیو و ضبط نمایش های رادیویی گفت و تاکید کرد: هیچ گاه جای خالی او پر نخواهد شد.
در ادامه مراسم محسن سوهانی مدیرکل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش اظهار داشت: فقدان هنرمند عزیز، شریف و دوست داشتنی مان را تسلیت می گویم، به نظرم مرام و مسلک مهرداد عشقیان خود بهترین تسلی در این دنیاست. او هنرمندی دغدغه مند بود که نگاهی خداجویانه داشت.شهرام گیل آبادی نیز در این مراسم اظهار داشت: آخرین بار مهرداد را در یادداشت هایی دیدم که برایم می فرستاد. این یادداشت ها پر از زخم بود و البته امانت می ماند. او بسیار دقیق و منظم بود و با وجود بیماری، تمام توانش را برای کارش می گذاشت. مهرداد حضور دارد و در محضر الهی است. یاد و خاطره اش همیشه با ماست.
همین طور فریدون محرابی در این مراسم ضمن آرزوی صبر برای خانواده این هنرمند فقید، اشاره کرد: ما راز رفتن را نمی دانیم و اگر بدانیم شاید صبورتر باشیم. راز عجیبی در از دست رفتن هنرمندان رادیو نمایش است. این که وقتی عزیزی از این مجموعه می رود خوبی ها و خصائل نیکویش در دیگران بروز پیدا می کند. برای همه صبر آرزو می کنم و امیدوار هستم مهرداد همه ما را دعا کند.
پیکر این هنرمند فقید در در جمع خانواده و یارانش در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) به خاک سپرده شد.


منبع:

1401/02/09
12:33:04
5.0 / 5
551
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز