علی جون
علی جون

رضا رویگری از کهریزک به خانه رفت

رضا رویگری از کهریزک به خانه رفت

به گزارش علی جون دو هفته بعد از انتشار یک ویدیو از جانب رضا رویگری و حاشیه های فراوان بر سر حضور وی در آسایشگاه کهریزک، سرانجام این بازیگر ترجیح داد با بهتر شدن شرایط جسمی اش به منزلی که برایش تهیه شده برود.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، عصر پنجم اردیبهشت ماه ویدیویی کوتاه از رضا رویگری در حالیکه روی تختی شبیه بیمارستان بود، منتشر گردید که در آن می گفت از یک هفته قبل به آسایشگاه کهریزک برده شده و برای رهایی از آنجا از مردم مدد می خواست. این تصویر ناخوشایند که تأثری عمومی را برانگیخت با همدلی برخی خیرین و هنرمندان همراه شد و وعده هایی برای تأمین یک واحد مسکونی با حضور پرستار داده شد.
البته چند روز بعد این بازیگر در یک ویدیوی دیگر بخاطر هجمه هایی که ضد همسرش بعد از گله گذاری های خودش پیش آمده بود منتشر و از شرایطش ابراز رضایت کرد. با این وجود او امروز بعد از چند هفته تنها و گویا با خواست خودش آسایشگاه را ترک کرده است.
در اینباره محسن پزشکی - مدیر روابط عمومی آسایشگاه کهریزک - در گفت وگویی با ایسنا بیان نمود: آقای رضا رویگری قبل از ظهر امروز، یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه پس از حدود سه هفته که میهمان کهریزک بودند از اینجا خداحافظی کرده و جهت ادامه زندگی به منزل تشریف بردند. این واحد مسکونی هم بر مبنای پیگیری ها و هماهنگی های صورت گرفته و توافق بین تعدادی از هنرمندان داوطلب فعالیتهای خیریه و صدا و سیما تجهیز شده و ما هم بر مبنای همان برنامه ریزی و مقررات داخلی آسایشگاه ایشان را تحویل دادیم.
وی ادامه داد: برای سهولت امر، آقای رویگری را با ماشینی مجهز و همکارانی که آشنا به امور مراقبت و نگهداری بودند همراه کردیم. البته قرار بر این بوده عزیزانی که برای محل زندگی شان برنامه ریزی کردند برای مراقبت و حضور پرستاری که بتواند در ساعت هایی که در منزل هستند کنارشان باشد هم شرایط را فراهم نمایند.
از آنجائیکه مسئولیت پذیرش این بازیگر طبق پیگیری های قبلی ایسنا همسرش بوده، مدیر روابط عمومی کهریزک درباره ترخیص او توضیح داد: متعهد اولیه برای پذیرش در آسایشگاه کهریزک همسر آقای رویگری بودند، اما پس از گذشت چند روز این هنرمند از راه مقامات قضایی پزشکی قانونی مورد ارزیابی قرار گرفتند و سلامت روحی ایشان از راه کارشناسان پزشکی قانونی تایید شد، بر همین مبنا خودشان (رویگری) تمایل داشتند در منزلی که برایشان تهیه شده اقامت کنند.
رویگری در زمانی که در کهریزک بود و هم پیش ار آن بارها گفته بود که تمایل دارد فعالیتهای هنری خویش را در سینما و تلویزیون ادامه دهد و در مواردی هم بابت نبودن این موقعیت گله کرده بود. او نوروز سال جاری فیلم «شادروان» را روی پرده داشت که در سکانس کوتاهی از آن بازی کرده بود. همینطور فیلم «پیر پسر» به کارگردانی اکتای براهنی را هم آماده دارد.
منبع:

1401/02/19
07:50:28
5.0 / 5
538
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
علی جون - سرگرمی و طنز