علی جون
رئیس بسیج سازندگی خبر داد؛

مشارکت 14 هزار گروه جهادی در رزمایش بزرگ فاطمی

مشارکت 14 هزار گروه جهادی در رزمایش بزرگ فاطمی

به گزارش علی جون رئیس بسیج سازندگی با اعلان اینکه 14 هزار گروه جهادی در رزمایش بزرگ فاطمی مشارکت دارند، اظهار داشت: انقلاب اسلامی درحال تجربه جهاد خدمت رسانی است.به گزارش علی جون به نقل از مهر، سردار محمد زهرایی بامداد پنج شنبه در رزمایش بزرگ ۶۱۰ گروه جهادی خراسان جنوبی اظهار نمود: از زمان فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص افزایش کمی و کیفی گروههای جهادی در تاریخ دهم مرداد ۹۸، تعداد این گروه ها از ۱۱ هزار گروه جهادی و ۵۰۰ هزار جهادگر به ۴۲ هزار گروه جهادی در اقشار تخصصی رسید.
رئیس بسیج سازندگی با تاکید بر این که مکر دشمن و تقابل حق و باطل به نهایت خود رسیده است، بیان کرد: در وضعیت عناد باطل با دین تنها انقلاب اسلامی توانست یک حکومت دینی با همه ابعاد فقهی و سیاسی آنرا تشکیل دهد.
زهرایی با اعلان اینکه در موقعیت خاصی از نظر مقابله با استکبار جهانی قرار داریم، اظهار داشت: امروزه انقلاب اسلامی درحال تجربه کردن یک جهاد جدید به نام جهاد خدمت را با فعالیت و سربازی و سردمداری گروههای جهادی است.
وی افزود: ما در کنار مقابله با دشمنی که از جنبه های مختلف درحال ضربه زدن به ما است، درحال مقابله با فقر و محرومیت نیز هستیم و بیرق و پرچم آن در دست گروههای جهادی و جهادگران است.
رئیس بسیج سازندگی اظهار نمود: مدتی پیش که خدمت مراجع تقلید رسیدم تاکید کردند که قدر نعمت خدمت رسانی به محرومان را داشته باشیم که جهادی موفق است.
زهرایی اظهار داشت: ما تا حالا مرحله پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل نظام اسلامی را پشت سر گذاشته ایم و امیدواریم با رویکرد مردمی و محرومیت زدایی و محروم نوازی دولت سیزدهم به مرحله تشکیل دولت اسلامی نیز برسیم و بعد مراحل بعدی را نیز پشت سر بگذاریم.
وی همین طور با اشاره به رزمایش بزرگ فاطمی در کشور در هفته تشکیل بسیج سازندگی، تصریح کرد: در این رزمایش ۱۴ هزار گروه جهادی و بیش از ۱۵۳ هزار جهادگر مشارکت دارند که برای ما بسیار باارزش است.


منبع:

1401/02/23
12:38:19
5.0 / 5
481
تگهای خبر: فعالیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲