علی جون
علی جون

معرفی نامزدهای جوایز امی 2020

معرفی نامزدهای جوایز امی 2020

علی جون: لیست نامزدهای هفتاد و دومین دوره از جوایز تلویزیونی امی با سلطه ی سریال «نگهبانان» در اغلب شاخه ها اعلام گردید.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا و به نقل از نیویورک تایمز، سریال «نگهبانان» محصول کمپانی «HBO» با کسب نامزدی در ۲۶ شاخه پیشتاز این دوره از جوایز امی شد.
«خانم میسل شگفت انگیز» با نامزدی در ۲۰ شاخه، سریال های «اوزارک» و «جانشینی» هر کدام با ۱۸ نامزدی در رده های بعدی قرار گرفتند.
کمپانی «نتفلیکس» نیز با کسب ۱۶۰ نامزدی رکورد جدیدی را به ثبت رساند. قبل تر ««HBO با ۱۳۷ نامزدی رکوردار بیشترین کسب نامزدی در یک سال را به دست آورده بود.
در بخش بهترین سریال درام، «مندلورین»، «اوزارک»، «جانشینی»، «تاج»، «کشتن ایو»، «چیزهای عجیب»، «بهتر است با سول تماس بگیری» و «سرگذشت ندیمه» با یکدیگر به رقابت می پردازند.
در بخش بهترین سریال کمدی، «جای خوب»، «شیتز کریک»، «زیاد ذوق زده نشو»، «ناامن»، «روش کامینسکی»، «آنچه که در سایه ها انجام می دهیم»، «برای من مرده» و «خانم میسل شگفت انگیز» بعنوان نامزدهای این دوره انتخاب شده اند.
«آتش های کوچک در همه جا»، «خانم آمریکا»، «باورنکردنی»، «غیرارتودکس» و «نگهبانان» نیز در شاخه بهترین سریال کوتاه با یکدیگر به رقابت می پردازند.
«کریستینا اپل گیت»(مرده برای من)، «ریچل برازناهان»(خانم میسل شگفت انگیز)، «لیندا کاردلینی»(مرده برای من)، «کاترین اوهارا»(شیتز کریک)، «ایسا ری» (ناامن) و «تریسی الیس راس»(مایل به سیاه) در لیست بهترین بازیگر زن سریال کمدی قرار گرفتند.
در لیست بهترین بازیگر مرد سریال کمدی، «آنتونی اندرسون»(مایل به سیاه)، «دان چیدل»(دوشنبه سیاه)، «تد دنسن»(جای خوب)، «مایکل داگلاس»(روش کامینسکی)، «یوچین لوی»(شیتز کریک) و «رامی یوسف»(رامی) با یکدیگر به رقابت می پردازند.
در شاخه نامزدهای بهترین بازیگر مرد در سریال های درام، جیسون بیتمن (اوزارک)، «استرلینگ کی براون» (این ما هستیم)، «استیو کرل»(برنامه صبح)، «برایان کاکس»(جانشینی)، «بیلی پورتر»(ژست) و «جرمی استرانگ» (جانشینی) عرضه شدند.
در بخش نامزدهای بهترین بازیگر زن در سریال های درام، جنیفر آنیستون (برنامه صبح)، «اولیویا کُلمن»(تاج)، «جودی کومر »(کشتن ایو)، «لورا لینی»(اوزارک)، «ساندرا اوه» (کشتن ایو) و «زندیا کُلمن»(افوریا) عرضه شدند.
مراسم معرفی برندگان و اعطای جوایز هفتاد و یکمین دوره جوایز امی موسوم به اسکار تلویزیونی روز ۲۰ سپتامبر با اجرای «جیمی کیمل» برگزار می شود.
منبع:

1399/05/08
15:02:39
5.0 / 5
1266
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
علی جون - سرگرمی و طنز