علی جون
علی جون
توصیه محمود پاك نیت به مدیران جدید تلویزیون

از اشتباهات مدیران قبلی تلویزیون درس بگیرید

از اشتباهات مدیران قبلی تلویزیون درس بگیرید

به گزارش علی جون محمود پاک نیت به مدیران جوان تلویزیون سفارش می کند: «اگر مقرر است اتفاق خاصی بیفتد، باید ببینیم گذشته ها چه کردند که موفق نبودند، ما آن کارها را انجام ندهیم.»


محمو پاک نیت ـ بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون ـ درباره جوانگرایی در تلویزیون و انتصاب معاون و مدیران جدید سیما به ایسنا اظهار داشت: من معتقدم جوانان فکر بازتری دارند و روشن تر هستند. جوانان بهتر می توانند فضای کار را حفظ کنند.
پاک نیت در عین حال نکته ای را گوشزد کرد و خاطرنشان کرد: مدیران جوان، در تصمیم گیری باید مشورت هایی با قدیمی ها داشته باشند و نخواهند که یک طرفه به قاضی بروند. مشارکت و همفکری با اعضایی که پخته تر هستند، می تواند برای جوانان کارساز باشد. به هر حال نیروی جوانی هستند که انرژی دارند و می توانند با پشتکاری که دارند موفقیت های خوبی برای تلویزیون ایجاد کنند.
بیشتر بخوانید:
علیرضا افخمی: سانسور در تلویزیون نتیجه قبل را ندارد
محمدرضا ورزی: با برنامه سازان تعامل کنید
بازیگر نقش «حضرت یعقوب» در سریال «یوسف پیامبر (ع)» اضافه کرد: اعتقادم بر این است که آدم در هر سنی که باشد از مشورت لطمه نمی بیند، بلکه موفق تر هم می شود. در دین ما هم شور کردن جزو اساسی ترین کار برای تصمیم گیری در هر امری است. مشورت بد نیست؛ در هر سنی باشید جوان یا مسن فرقی ندارد. چون این عزیزان جوان هستند چه اشکالی دارد که از همکاران قدیمی در کارهایشان مشورت بگیرند؟ هیچ اشکالی ندارد. چون نیروی محرک جوانی هستند که می توانند خوب عمل کنند، به هر حال ان شاءالله موفق هم خواهند شد.
محمود پاک نیت و مصطفی زمانی در سریال «یوسف پیامبر»


منبع:

1401/02/28
13:51:42
5.0 / 5
582
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز