علی جون
زینب مهنا:

بعد از ازدواج با نادر طالب زاده از امارات اخراج شدم

بعد از ازدواج با نادر طالب زاده از امارات اخراج شدم

علی جون: زینب مهنا، همسر نادر طالب زاده از علل اخراجش از امارات بعد از ازدواج با طالب زاده گفت و این که چرا ایالات متحده نام هر دوی آنها را در لیست تحریمی خود قرار داده بود.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، برنامه عصرگاهی «نسیم زندگی» کانال اردوی شبکه جهانی سحر میزبان همسر مرحوم نادر طالب زاده بود. زینب مهنا ـ همسر نادر طالب زاده ـ در لیست تحریمی ایالات متحده هم قرار گرفته است. در این مصاحبه او به نحوه آشنایی خود با مرحوم نادر طالب زاده در امارات حین تصویربرداری فیلم سینمایی «بشارت منجی» پرداخت؛ زمانی که وی در این کشور استاد دانشگاه بود.
زینب مهنا اظهار داشت که به دلیل ازدواج با نادر طالب زاده که بعد از مدت کوتاهی از آشنایی با او اتفاق افتاد، دولت امارات او را در سال ۲۰۰۹ از این کشور اخراج کرد. مهنا علت این اقدام دولت امارات را برنامه «راز» طالب زاده عنوان نمود.
زینب مهنا افزود که «با مرحوم طالب زاده برای حضور شخصیت های غربی در این برنامه صحبت کردیم و در واقع من مسئول هماهنگی و پیدا کردن میهمانان غربی برای این برنامه بودم؛ مهمانی که موافق جبهه مقاومت باشند، ضدامپریالیسم باشند، ضدصهیونیست باشند. آنها (اماراتی ها) از این خوششان نیامد و دلیل دیگر اخراج افترا دولت امارات به سلول خفته حزب الله بودن من در این کشور بود.»
زینب مهنا ضمن اشاره به تجاوز سال ۲۰۰۶ رژیم صهیونیستی به لبنان و تخریب منازل شیعیان همچون خانه وی در شهر خیام اظهار داشت که او برای بازسازی منزل مبلغی را برای پدر فرستاد که امارات افترا کمک مالی به حزب الله را هم به موارد فوق اضافه کرد.
زینب مهنا


منبع:

1401/03/05
16:21:31
5.0 / 5
499
تگهای خبر: برنامه , سینما , شبكه , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان علی جون