علی جون

پیمان جبلی دیدگاهش درباره شبکه نمایش خانگی را باردیگر شرح داد

پیمان جبلی دیدگاهش درباره شبکه نمایش خانگی را باردیگر شرح داد

روابط عمومی صداوسیما با انتشار اطلاعیه ای، دیدگاه پیمان جبلی درباره سریال های شبکه نمایش خانگی را برای اهالی هنر شرح داد.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، پیمان جبلی ـ رئیس سازمان صداوسیما ـ سه شنبه، سوم خرداد ماه به دانشگاه صنعتی شریف رفت و به پرسش های دانشجویان درباره ی عملکرد این رسانه در برخورد با برخی چهره های محبوب، پرداختن به وضعیت معیشتی مردم، نظارت بر شبکه نمایش خانگی و پلت فرم ها، طرح تحول رسانه و همینطور علل کاهش تعداد مخاطبان برنامه های تلویزیونی پاسخ گفت.
اظهارات پیمان جبلی در این دیدار و خصوصا گفته هایش درباره ی شبکه نمایش خانگی و محتوای یکی از سریال های پلت فرم ها، این روزها با انتقادها و واکنش هایی همراه شده است و حالا روابط عمومی صداوسیما، در مطلبی جداگانه، دیدگاه پیمان جبلی درباره ی شبکه نمایش خانگی را تشریح کرده است. در این مطلب آمده است، «عین دیدگاه دکتر جبلی به قرار زیر است: در فضای برخی از پلت فرم هایی که در چارچوب گیمینگ پخش زنده دارند، استریمینگ دارند، مطالبی که آنجا بارگذاری می شود شامل محتوای مستهجن به مفهوم واقعی کلمه، شیطان پرستی به مفهوم واقعی کلمه، محتواهای صدرصد ضد دینی و ضد اخلاقی و ضد امنیتی همین هم اکنون روز روشن در جمهوری اسلامی شما بروید در این پلت فرم ها[ببینید]. چه کسی صاحب اینجاست؟چه کسی باید این را مدیریت بکند؟ یعنی می خواهم عرض کنم ما اگر ادعای نظارت داریم این ادعا، ادعای سلیقه ای ما نیست. وظیفه ای که قانون اساسی گردن ما گذاشته است و تفسیر از قانون اساسی توسط نهادهای قانونی. ما موظف هستیم به حفظ امنیت فرهنگی جامعه و حفظ حریم فرهنگی جامعه و از این وظیفه مان کوتاه نمی آییم تا وقتی که به ما بگویند شما مسئول این کارنیستید. بگویند مسئول نیستید؛ چشم؛ هر کسی خواست بیاید این مسئولیت را برعهده بگیرد. کسی هم سلیقه ای نمی تواند این حرف را بزند؛ قانون اساسی اگر تغییر نمود آن وقت مسئولش هم تغییر می کند.»
منبع:

1401/03/07
08:42:52
5.0 / 5
467
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲