علی جون
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی تاكید كرد؛

لزوم افزایش شاخصهای خدمت محوری در تأمین اجتماعی

لزوم افزایش شاخصهای خدمت محوری در تأمین اجتماعی

به گزارش علی جون مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: با عنایت به وسعت و تنوع خدمات هر چقدر بتوانیم شاخصهای خدمت محوری را در میان کارکنان افزایش دهیم، سبب ارتقاء فرهنگ در سطح سازمان شده ایم.


به گزارش علی جون به نقل از مهر، میر هاشم موسوی، در جلسه شورای فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی گفت: در پیشبرد اهداف سازمان تامین اجتماعی شورای فرهنگی و اجتماعی نقش مهمی بر عهده دارد. بالاترین و والاترین عنصری که در موجودیت هر یک از افراد جامعه دخالت اساسی دارد، عبد بودن این افراد است و زمانی که انسان ها به این مقام که بالاترین مقام ها است، برسند فرهنگ کار خودرا به شکل شایسته انجام داده است.
وی با اعلان اینکه انسان ها دو گرایش دارند، اظهار داشت: یکی از خاصیت های روحی انسان، تمایلات و گرایش به خوبی ها و دیگری گرایش به بدی ها ست که اگر در میان افراد جامعه، گرایش به خوبی ها که سیره انبیای الهی است تقویت شود، سطح فرهنگ در سازمان ها و جامعه ارتقا پیدا خواهدنمود.
موسوی با اشاره به این که تامین اجتماعی یک سازمان خدمت محور است، اظهار داشت: این سازمان جزو سازمان هایی است که با بیش از نیمی از مردم کشور ارتباط دارد که باتوجه به وسعت و تنوع در ارائه خدمات هر چقدر بتوانیم فاکتورهای خدمت محوری را در میان کارکنان افزایش دهیم، موجب ارتقا فرهنگ در سطح سازمان شده ایم.
وی به رضایتمندی و خدمت رسانی مطلوب به جامعه تحت پوشش با بهره گیری از تمامی توان و ظرفیت های موجود به عنوان خروجی و نتیجه کار به عنوان یک کار فرهنگی اشاره نمود و اظهار داشت: بیمه تامین اجتماعی با برقراری تعاملی سازنده و همفکری و همیاری متقابل با مخاطبان، بستر مناسبی را برای ارتقا کمی و کیفی خدمات خود فراهم آورده است.
در ادامه اولین نشست شورای فرهنگی، احمد اسفندیاری معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استانها، اظهار داشت: برمبنای فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی، یکی از دغدغه های اساسی خودرا توجه به مسائل فرهنگی عنوان کرده اند و رأس همه امور را مقوله فرهنگ دانسته و فرهنگ را جهت دهنده همه اقدام های اساسی و زیربنایی جوامع بشری و شتاب دهنده یا کند کننده آن برشمرده اند.
وی با اعلان اینکه ماموریت شورای فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی در دوره ی جدید فعالیت، بهره گرفتن از تمامی ظرفیت های آنست، اضافه کرد: این شورا باید بتواند با همکاری معاونت ها، نهادها و بخش های مختلف نیازهای فکری و فرهنگی واحدهای مختلف این سازمان را به نحو شایسته ای تامین کند. در بخش های مختلف سازمان هر اقدام و فعالیتی صورت می گیرد باید نسبت به بحث تولید محتوا و پیوست فرهنگی آن توجه ویژه داشته باشیم.
معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استانها به اهمیت بنیان خانواده در سازمان تامین اجتماعی اشاره نمود و اظهار داشت: برگزاری مناسبت های مختلف در امتداد سیاست های کلی نظام بمنظور تقویت خانواده و افزایش جمعیت قابل تقدیر است.
وی به بالای ۶۰ هزار نفر همکار در سازمان تامین اجتماعی اشاره نمود و اظهار داشت: حدود ۶ هزار نفر از همکاران این سازمان دارای خانواده سه فرزند و بیشتر هستند. افزایش جمعیت نقش مهمی در عرضه نیروی کار و در نتیجه رشد تولید و توسعه اقتصادی- اجتماعی کشور خواهد داشت که باید مورد توجه قرار گیرد.


منبع:

1401/03/27
18:28:56
5.0 / 5
458
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳