علی جون

جام جم برنامه های تابستانی اش را اعلام نمود

جام جم برنامه های تابستانی اش را اعلام نمود

شبکه جهانی جام جم برنامه های تابستانی اش را اعلام نمود.


به گزارش علی جون به نقل از روابط عمومی سازمان صداوسیما، برنامه "ایران زیبا" کاری از گروه فرهنگ و ادب و هنر شبکه جام جم با هدف برجسته کردن ظرفیت های اقوام ایرانی در حوزه فرهنگ، آداب، رسوم و روابط اجتماعی در ۲۶ قسمت ۴۵ دقیقه ای به روی آنتن شبکه جام جم می رود.
مجموعه"پریزاد" در ۱۳ قسمت ۴۵ دقیقه ای نام دیگر مستندی است که با هدف معرفی زنان موفق ایرانی و سرآمد عرصه علوم دانش بنیان با نگاهی به شعار سال، تولید و اشتغال در گروه فرهنگ و ادب و هنر تهیه شده است.
"ایران از دید دیگران" کاری از گروه بین الملل در ۱۳ قسمت ۲۵ دقیقه ای است که با محوریت همراهی با توریستهای خارجی سفر کرده به ایران و همین طور با هدف معرفی ایران واقعی و فرهنگ و تمدن مردم این سرزمین تولید و پخش می شود.
همین طور "در ایران" نام دیگر مجموعه ای است که در ۱۳ قسمت ۱۰ دقیقه ای به ارائه گزارش از فعالیت جوانان و نوجوانان موفق ایرانی و سرگرمی های مفید در روزهای تابستان می پردازد. این برنامه در گروه اجتماعی شبکه جام جم تهیه شده است.
"ژرفا" عنوان برنامه ای مشترک از گروه فرهنگ و ادب و هنر و معارف دینی شبکه است که در ۸۲ قسمت ۵۵ دقیقه ای در قالب گفت وگوهای معرفتی شبانه با محوریت تاریخ و تمدن، سبک زندگی، هویت و فرهنگ، شعر و ادبیات، اندیشه ورزی، حکومت دینی پخش خواهد شد.
میان برنامه "چند لحظه از وطن" با ثبت و پخش تصاویر از نقاط مختلف تهران به درخواست هموطنان خارج کشور، همراه با زیرصدای تماس تلفنی مخاطب درخواست کننده است که در قالب آیتم های ۵ دقیقه ای در گروه اجتماعی تهیه شده است.
"بازی شو" درباره طراحی اپلیکیشن و تعامل با نوجوانان شرکت کننده از خارج کشور برمبنای بازی های تولید داخل است. تولیدات بنیاد بازی های کامپیوتری در ۴۴ قسمت ۳۳ دقیقه ای در گروه کودک تدارک دیده شده است.
"یادداشت های گمشده" که به نمایش چهره واقعی خاندان پهلوی برمبنای خاطرات و یادداشت های اسدالله علم وزیر دربار و محرم اسرار آخرین پادشاه ایران می پردازد، در گروه فرهنگ و ادب و هنر تهیه شده و شامل ۱۳ قسمت ۲۵ دقیقه ای است.
"مسابقه محله" نیز شامل حضور در مدارس ایرانی در کشورهای حاشیه خلیج فارس و انجام بازی های گروهی و حضور دانش آموزان ایرانی و والدین آنها است که در ۳۰ قسمت ۲۰ دقیقه ای در گروه کودک تهیه و پخش خواهد شد.
"عمو صفا در سفرهای تاریخی" کاری از گروه کودک با مضمون سفر موجودات فضایی به همراه عمو صفا به نقاط مختلف ایران، شناسایی و معرفی اماکن و دیدنی های تاریخی و طبیعی ایران است که برای کودکان و در قالب جذاب ترکیب رئال و انیمیشن در ۳۰ قسمت ۳۳ دقیقه ای به روی آنتن می رود.
"ستارگان پارسی" با هدف مشارکت فارسی زبانان همسایه در قالب مسابقه با حضور شرکت کنندگانی از افغانستان، تاجیکستان و ایران با محوریت زبان فارسی و حوزه تمدنی ایران بزرگ در ۲۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای در گروه بین الملل شبکه جام جم تولید و آماده پخش است.
به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، "همراه با خبرنگاران افتخاری" با تاکید بر گزارش مردمی از کشورهای مختلف درباره فعالیت ایرانیان در تابستان توسط مخاطبان شبکه در ۲۰ قسمت ۵ دقیقه ای و در واحد امور مخاطبان شبکه جام جم پخش می شود.1401/04/03
17:46:28
5.0 / 5
490
تگهای خبر: برنامه , سرگرمی , شبكه , شعر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲