علی جون
رئیس مدیریت بحران كشور خبر داد؛

ساخت ۱۰ هزار میلیارد تومان پروژه درمانی در کشور توسط خیرین سلامت

ساخت ۱۰ هزار میلیارد تومان پروژه درمانی در کشور توسط خیرین سلامت

علی جون: رییس سازمان مدیریت بحران کشور از ساخت 10 هزار میلیارد تومان پروژه درمانی در کشور توسط خیرین سلامت آگاهی داد.به گزارش علی جون به نقل از مهر محمدحسن نامی ظهر پنجشنبه در مراسم آغازین عملیات اجرائی ساخت بیمارستان ۳۰۰ تخت خوابی نسیم شهر و مرکز تولد بیمارستان امام حسین (ع) توسط خیرین سلامت گفت: تلاش خیرین در شروع عملیات عمرانی بیمارستان نسیم شهر و مرکز تولد شهر گلستان بی نظیر است.
وی با اعلان اینکه ۱۰ هزار میلیارد تومان پروژه درمانی در نقاط مختلف کشور توسط خیرین ایجاد می شود اضافه کرد: کمبود تخت بیمارستانی در بهارستان بسیا زیاد است و باید این کمبودها جبران شود.
معاون رییس جمهور در ادامه اظهار داشت: دو پروژه بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) نسیم شهر و مرکز تولد بیمارستان امام حسین (ع) شهر گلستان توسط خیرین ساخته خواهد شد و تا اختتام اتمام این پروژه ها خیرین پای کار خواهند بود.
در ادامه این مراسم فرماندار بهارستان با اشاره به خاصیت های منحصر به فرد این شهرستان گفت: بهارستان سومین شهرستان پرجمعیت استان تهران است که مردم در فضای ۶۴ کیلومتر مربع زندگی می کنند.
عبدالله نوحی با اشاره به کمبود برخی شاخص ها و سرانه ها در بهارستان اظهار داشت: جمعیت ۷۰۰ هزار نفری بهارستان تنها یک بیمارستان ۱۰۰ تخت خوابی دارد که خدمات کلینیکی و درمانگاهی آن در پاساژ شهرداری گلستان انجام می گیرد.
فرماندار بهارستان با تاکید بر سرعت ساخت بیمارستان نسیم شهر اظهار داشت: تمام مسئولین به همراه مردم و خیرین ید واحده برای ساخت بیمارستان هستند.
نوحی در آخر موقعیت مکانی بیمارستان نسیم شهر را بسیار مطلوب عنوان و اشاره کرد: این بیمارستان در کناره اتوبان تهران ساوه می تواند دسترسی مردم را تسهیل و در مواقع بحران پوشش مناسبی در زمینه درمانی باشد.


منبع:

1401/04/04
13:57:56
5.0 / 5
391
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴