علی جون
علی جون

پیام های تسلیت رئیس صداوسیما برای درگذشت ۲ بازیگر

پیام های تسلیت رئیس صداوسیما برای درگذشت ۲ بازیگر

علی جون: رییس سازمان صداوسیما در پیام های جداگانه ای درگذشت اسماعیل شنگله و روح الله مفیدی ـ هنرمندان پیشکسوت کشورمان ـ را تسلیت گفت.


به گزارش علی جون به نقل از روابط عمومی صداوسیما، متن پیام پیمان جبلی برای اسماعیل شنگله بدین شرح است:

« باسمه تعالی
درگذشت استاد و هنرمند پیشکسوت کشورمان جناب آقای اسماعیل شنگله سبب تأثر شد. وی سالیان سال به هنر نمایش سرزمینمان وفادار ماند و با شناسایی استعدادها و تربیت جوانان مستعد و نیز با قلم زدن در حیطه ترجمه، به عرصه فرهنگ ایران خدمت صادقانه کرد.
استاد شنگله بااینکه بازیگری توانا بود و در آثار مختلف نمایشی نیز خوش درخشید اما تکاپوی جدی و علمی را به عنوان یک ضرورت ترجیح داد.
درگذشت این هنرمند گرانمایه را به خانواده گرامی اش و نیز خانواده بزرگ فرهنگ و خاصه اهالی محترم عرصه نمایش تسلیت می گویم و از خداوند منان برای آن درگذشته رحمت و غفران مسئلت دارم.
پیمان جبلی
رییس سازمان صدا و سیما»
اسماعیل شنگله، بازیگر پیشکسوت کشورمان بر اثر ابتلاء به کرونا در سن ۸۶ سالگی درگذشت.
پیمان جبلی، رییس رسانه ملی در پیامی درگذشت یکی از هنرمندان بازیگر و چهره پرداز را به خانواده و جامعه هنری کشور تسلیت گفت.
متن پیام پیمان جبلی به مناسبت درگذشت روح الله مفیدی، هم چنین است:
«باسمه تعالی
خبر درگذشت هنرمند پیشکسوت جناب آقای روح الله مفیدی سبب تأثر شد. ایشان در عرصه بازیگری، چهره پردازی، نقاشی و... توانا و نام آشنا بود. همیشه کوشش کرد که کار خودرا با جدیت در عرصه هنر، به انجام برساند. وی، کار هنری را با عزمی ستودنی ادامه داد و از تخصص و تجربیات خود نسل جدید هنرمندان را برخوردار کرد. درگذشت این هنرمند ارجمند را به خانواده معزز و جامعه هنری کشورمان تسلیت می گویم و برای شان، رحمت واسعه الهی را مسئلت دارم.
پیمان جبلی
رییس سازمان صدا و سیما»
روح الله مفیدی نصرآبادی، بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون هم در سن ۹۳ سالگی بر اثر بیماری درگذشت.
منبع:

1401/04/25
19:52:44
5.0 / 5
402
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
علی جون - سرگرمی و طنز