علی جون

شروع به کار مجدد گروه حماسه و مقاومت شبکه یک با مدیر جدید

شروع به کار مجدد گروه حماسه و مقاومت شبکه یک با مدیر جدید

به گزارش علی جون گروه ˮحماسه و مقاومتˮ شبکه یک سیما بعد از سالها دوری، مجدد شروع به کار کرد.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، گروه "حماسه و مقاومت" شبکه اول با عنوان پیشین "حماسه و دفاع" که از سبقه طولانی در شبکه برخوردار بوده و چند سالی است فعالیت نداشته، بعد از سال ها مجدد شروع به کار کرد.
ماموریت این گروه، روایت حماسه های ملت مقاوم و پیشروی ایران اسلامی از شروع مبارزات در دوران ستم شاهی تا دفاع در جبهه های حق مقابل باطل و دفاع از حرم و حرکت های جهادی و مواسات در عرصه های مختلف و بازنمایی جبهه مقاومت امت اسلام و آزادی خواهان سرتاسر جهان است.
مجاهدت روشنگرانه برای تبیین تاریخ دفاع مقدس و جبهه مقاومت در فضای رسانه ای داخلی و خارجی با نگاه ویژه به مخاطبان جوان؛ معرفی قهرمانان و مبارزان و شهدای حماسه های ملی و انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و جبهه مقاومت، معرفی آثار تولیدی کیفی جبهه فرهنگی انقلاب و محور مقاومت در جهان، طراحی پویش ها و برقراری ارتباط دوسویه با مردم برای گردآوری خاطرات و اسناد انقلاب و دفاع مقدس، با تولید و تامین محتوای غنی تلویزیونی در مناسبت ها و رویدادهای ملی و دینی از وظایف گروه "حماسه و مقاومت" شبکه یک سیما است.
همین طور طی حکمی از طرف مدیر شبکه یک سیما، محمدعلی صمدی پژوهشگر، نویسنده و تهیه کننده برنامه های تلویزیونی دفاع مقدس به عنوان مدیر گروه حماسه و مقاومت شبکه یک منصوب گردید.
محمدعلی صمدی نگارش کتاب های دفاع مقدس "داس و شمشیر"، "او یک ملت بود" و "تکرار یک تنهایی" و همین طور نویسندگی و کارگردانی برنامه های تلویزیونی "نگاتیو"، "رادیو اروند" و... را در کارنامه کاری اش دارد.1401/04/27
13:42:55
5.0 / 5
418
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان علی جون