علی جون

توضیحات جلال مقامی درباره ی وضعیت خودش و ماجرای رضا رویگری

توضیحات جلال مقامی درباره ی وضعیت خودش و ماجرای رضا رویگری

به گزارش علی جون جلال مقامی در واکنش به بازتاب صحبت های اخیرش و همینطور ماجرایی که چندی پیش برای رضا رویگری پیش آمد، اظهار داشت: امیدواریم افراد معروف و چهره ها تلاش نکنند کمک هایشان برای هنرمندان را بگونه ای رسانه ای کنند که به اعتبار هنرمندان خدشه وارد شود.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، جلال مقامی، مجری، مدیر دوبلاژ و برنامه ساز پیشکسوت درباره ی وضعیت این روزهایش در گفت و گویی تلفنی با برنامه «استودیو هشت» رادیو نمایش اظهار داشت: امیدوارم هیچکس هیچ گاه به دارو نیاز پیدا نکند، چون داروها خیلی گران است. من این روزها روزی ۱۰ قرص می خورم و شاید ماهی حداقل یک و نیم میلیون هزینه دارو می کنم و نه این که فقط من باشم خیلی ها درگیر این مشکلات هستند و من یکی از آنها هستم.
وی در پاسخ به این که چگونه امرار معاش می کند؟ اظهار داشت: مبلغی از تأمین اجتماعی می گیرم و ماهانه ای هم از تلویزیون می گرفتم که نمی دانم چه مشکلی در دریافت آن به وجود آمد که البته درست می شود. درست هم نشود من تابع قانونم. هیچ وقت در زندگی این گونه نبوده ام که تمنایی کنم که به من چیزی برسد.
این دوبلور و گوینده رادیو که چند سالی است فعالیتی ندارد ضمن اشاره به هزینه های درمانی اظهار داشت: همین چندی قبل بیمارستان بودم و ۱۴ میلیون هزینه دادم و پس اندازی داشتم که از آن استفاده شد. اما دیگر از کجا میتوان باز پس انداز دیگری مهیا کرد. با این وجود خدا بزرگ است و من ناله نمی کنم.
در ادامه مجری برنامه هم ضمن اشاره به ماجرایی که برای رضا رویگری پیش آمد، بیان کرد که امیدواریم افراد معروف و چهره ها تلاش نکنند کمک هایشان برای هنرمندان را بگونه ای رسانه ای کنند که به اعتبار هنرمندان خدشه وارد شود که مقامی هم در اظهاراتی تصریح کرد: خدا را شاهد میگیرم که هیچ وقت چشم داشتی از کسی نداشته ام. خدا همیشه بالای سرما بوده است من مگر چقدر زنده هستم که خدایی نکرده درخواستی از کسی داشته باشم و خدا نکند که اینطور باشم. این را هم اگر مردم می شنوند خدایی نکرده چنین فکری نکنند که ای داد اگر چنین تصوری پیش بیاید.
این مدیر دوبلاژ و مجری پیشکسوت تلویزیون در قسمتی دیگر درباره ی آرزوی خود بیان نمود: آرزویم این است که تورم و کرونای منحوس در کشورم از بین برود و مردم به یک راحتی نسبی برسند. بحثِ من نیست، من آخرهای قطاری هستم که باید پیاده شوم و بحثم بیشتر مردم است.
منبع:

1401/05/05
09:17:54
5.0 / 5
467
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵