علی جون

آینده مبهم خندوانه از نگاه رامبد جوان

آینده مبهم خندوانه از نگاه رامبد جوان

علی جون: رامبد جوان همزمان با پخش آخرین قسمت از فصل هشتم «خندوانه» متنی را منتشر و با اعلان اینکه نمی داند در آینده چه خواهد شد، در عین حال نسبت به ساخت ادامه این برنامه ابراز امیدواری کرده است.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، پیش از این، اظهاراتی از جانب محمد بحرانی ـ صداپیشه جناب خان ـ هم در خصوص این که «... شاید پس از این «خندوانه» برای همیشه به تاریخ بپیوندد. مشخص نیست که دیگر «خندوانه» ساخته شود و مشخص نیست اگر ساخته شود من در «خندوانه» باشم...» این شائبه را برای برخی بوجود آورده بود که شاید تلویزیون تصمیم به پایان تولید و پخش این برنامه با اجرای رامبد جوان گرفته باشد.
این در حالی است که مدیر شبکه نسیم در گفت وگویی با ایسنا تاکید کرده است: تلویزیون برای خداحافظی با برنامه «خندوانه» تصمیمی ندارد.
حال باید دید اظهارات اخیر رامبد جوان درباره آینده مبهم «خندوانه»، صرفاً یک بازارگرمی برای سنجش میزان علاقه تلویزیون و مخاطبانش به ادامه این برنامه است یا حاشیه های فصل اخیر، سازندگان را به تعمق بیشتر برای ادامه ساخت آن سوق داده است.
در این زمینه بخوانید:
محمد بحرانی: «خندوانه» شاید به تاریخ بپیوندد
مدیر شبکه نسیم: تلویزیون تصمیم ندارد با «خندوانه» خداحافظی کند
رامبد جوان همزمان با پخش آخرین قسمت از فصل هشتم «خندوانه» که پنجشنبه ـ ششم مرداد ماه ـ روی آنتن رفت، در بخشی از مطلبی که در صفحه شخصی اش نوشته آورده است:
«سلام، فصل هشتم خندوانه امشب با پخش نهصد و بیست و دومین قسمت از این برنامه تمام می شود. در فصل هشتم هم مطابق تمام فصول گذشته در روزگار سخت و در لحظه های تلخ تمام تلاشمان این بود که سهم شادی شما را بیشتر نماییم.»
او در بخش دیگری از این مطلب با طرح این پرسش که در این راه چقدر موفق بوده ایم را نمی دانیم، در ادامه خطاب به مخاطبان آورده است: «اینکه چقدر برخی از لحظات مجبور شدیم و چقدر برخی از دقایق خواسته هایمان عملی نشد و… را شما نمی دانید!»
رامبد جوان در بخش پایانی یادداشت خود با طرح پرسشی دیگر در خصوص این که آینده چه خواهد شد؟ پاسخ داده است: «نمی دانیم! چاره ای جز امید نداریم و امیدواریم و مشتاق دیدار شما خواهیم بود.»
منبع:

1401/05/07
13:28:02
5.0 / 5
473
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳