علی جون
علی جون

۳ مدیر در شبکه پنج تغییر کردند

۳ مدیر در شبکه پنج تغییر کردند

علی جون: سعید اشناب، مدیر شبکه پنج سیما، طی احکامی جداگانه مدیران جدید گروههای تهران شهروندی، فیلم و سریال و اجتماعی را منصوب نمود.


به گزارش علی جون به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، سعید اشناب طی احکامی مهدی کریمی زارچی را با حفظ سمت قائم مقامی شبکه بعنوان مدیر گروه تهران و شهروندی انتخاب کرد و مسعود ملاثانی و مرتضی جاسبی به ترتیب بعنوان سرپرست گروههای فیلم و سریال و اجتماعی منصوب شدند.
پیش از این مرتضی عمادی مسئولیت گروه تهران شهروندی را عهده دار بود، مجید خادمی زاده در گروه فیلم و سریال فعالیت می کرد و مهدی کریمی زارچی هم مسئولیت گروه اجتماعی را بر عهده داشت.
سعید اشناب در حکم مهدی کریمی زارچی بعنوان مدیر گروه تهران شهروندی آورده است: انتظار می رود ضمن حفظ و ارتقاء برنامه های نما نام، برای طراحی و تولید برنامه های جذاب و در شان پایتخت ام القرای ایران عزیز با راهبرد ارتقاء کار آمدی دستگاه ها و افزایش امید در مردم شریف تهران و در جهت شکل گیری تمدن نوین اسلامی همت گمارید.
رصد تحولات فرهنگی و اجتماعی در استان تهران، توجه به صدمه های اجتماعی با نگاه عمیق و عالمانه، بهره مندی از برنامه سازان خلاق و نوگرا و هم مهندسی یکپارچه پیام از اولویت های این گروه برنامه ساز است.
وی همینطور در حکم ملاثانی بعنوان سرپرست گروه فیلم و سریال آورده است: تولید آثار متنوع و به کارگیری شیوه های نوین و موفق تلویزیونی و بهره گیری از مفاهیم والای اسلامی– ایرانی به منظور تقویت روحیه امید، خودباوری ملی و استقامت نهاد خانواده در جهت شکل گیری تمدن نوین اسلامی ایرانی مهم ترین مأموریت شماست. همینطور توجه به افزایش نشاط اجتماعی و بخصوص گونه طنز هم از اولویت های محتوایی این گروه برنامه ساز خواهد بود.
مدیر شبکه تهران در حکم مرتضی جاسبی بعنوان سرپرست گروه اجتماعی به حفظ و ارتقاء برنامه های نما نام، طراحی و تولید برنامه های جذاب و پرنشاط تصریح کرد و رصد مستمر فضای رقابتی، جذب مخاطبان جدید، بهره مندی از برنامه سازان خلاق و نوگرا را از اولویت های این گروه برنامه ساز بر شمرد.
سعید اشناب همینطور با اهدای لوح تقدیر از زحمات مدیران قبلی این گروه ها قدردانی کرد.1401/05/10
09:19:32
5.0 / 5
437
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز