علی جون
تركمانی:

کسب و کارهای صدمه دیده از سیل احیا می شود

کسب و کارهای صدمه دیده از سیل احیا می شود

به گزارش علی جون مدیرعامل بنیاد برکت اظهار داشت: کسب و کارهای صدمه دیده از سیل در فیروزکوه و دماوند احیا می شود.


به گزارش علی جون به نقل از مهر، مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از مناطق و روستاهای سیل زده شهرستان فیروزکوه و دماوند بازدید کرد و در جریان مشکلات مردم قرار گرفت. محمد ترکمانه در این بازدید از احیای کسب وکارهای صدمه دیده از سیل اطلاع داد و اظهار داشت: علاوه بر برنامه های در دستور کار برای اشتغال زایی در فیروزکوه، ۱۰۰ طرح اجتماع محور جدید هم در مناطق سیل زده اجرا می شود. وی ادامه داد: همینطور با استقرار نیروهای جهادی، بازسازی خانه های صدمه دیده هم بزودی شروع می شود.
مدیرعامل بنیاد برکت ضمن اشاره به وجود گل ولای در باغات فیروزکوه و دماوند اظهار داشت: هماهنگی های لازم صورت گرفته تا با به کارگیری بیل های مکانیکی، گل ولای موجود از باغات کشاورزی بیرون برود. وی تصریح کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) همچون سنوات گذشته بخشی از لوازم خانگی صدمه دیده و از بین رفته مردم را تأمین و به آنها تحویل خواهد داد.
وی افزود: ستاد اجرایی فرمان امام همینطور نسبت به تأمین برخی از دام های تلف شده در جریان سیل متعهد است و خسارت دامداران و کشاورزان را جبران خواهد نمود. ترکمانه با تکیه بر خدمات رسانی تیم های پزشکی و امدادی ستاد اجرایی فرمان امام در مناطق سیل زده فیروزکوه تصریح کرد: این آمادگی وجود دارد تا در صورت اعلام نیاز استانداری و فرمانداری، یکی از بیمارستان های سیار ستاد اجرایی فرمان امام به این مناطق اعزام و مستقر شود. مدیرعامل بنیاد برکت در انتها تصریح کرد: از ساعات اولیه وقوع سیل در فیروزکوه و دماوند، اقلام ضروری اولیه همچون آب شرب و مواد غذایی به این مناطق ارسال شده است.


منبع:

1401/05/17
21:25:30
5.0 / 5
511
تگهای خبر: برنامه , خدمات , كسب و كار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳