علی جون

توضیح مدیرکل مطبوعات در رابطه با اینترنت خبرنگاران

توضیح مدیرکل مطبوعات در رابطه با اینترنت خبرنگاران

به گزارش علی جون به گزارش علی جون، مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی از ارسال لیست اسامی خبرنگاران به وزارت ارتباطات، برای فعال شدن اینترنت خبرنگاران اطلاع داد.


اعلام خبری از جانب وزیر ارتباطات در خصوص فعال شدن بسته ۲۰۰ گیگی برای خبرنگاران، پرسش هایی در این حوزه در جامعه خبری پدید آورد که ایمان شمسایی ـ مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی ـ در تماس خبرنگار ایسنا، در رابطه با ی جزئیات این خبر توضیح داد: در رابطه با ی لیست اسامی خبرنگاران که وزیر ارتباطات مطرح نمودند، باید مورد تایید معاونت مطبوعاتی یا صداوسیما باشد تا ما اینترنت بدهیم، باید بگویم این لیست روز گذشته فرستاده شده است.
شمسایی در رابطه با ی این که این بسته اینترنتی شامل چه کسانی می شود؟ توضیح داد: اسامی کلیه اعضای رسانه شامل خبرنگاران، فعالان رسانه و حتی مدیران مسئول که عضو سامانه بودند را ارسال کرده ایم. حتی بعد از اطلاعیه قبلی ما، خیلی از خبرنگاران در سامانه ثبت نام کرده بودند و حتی در نوبت تایید بودند، اما ما شماره آنها را هم فرستادیم که تا این تاریخ اتفاقی نیفتد و کسی از قلم نیفتد.
مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی تصریح کرد: لیست خبرنگاران خدمت دوستان وزارت ارتباطات فرستاده شده و مقرر است، از راه سامانه ای که امروز اعلام شده و فهرستی که ما فرستاده ایم، تطبیق دهند. اگر هم در این بین اشکالات و اختلالاتی هم بود و کسی از قلم افتاده بود، با دوستان وزارت ارتباطات مذاکره ای کرده ایم تا مشکلات در بازه زمانی نزدیک برطرف شود.
منبع:

1401/05/20
21:28:23
5.0 / 5
417
تگهای خبر: اینترنت , رسانه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳