علی جون

قدردانی همسر علی سلیمانی از حامیان برنامه سالگرد درگذشت این بازیگر

قدردانی همسر علی سلیمانی از حامیان برنامه سالگرد درگذشت این بازیگر

علی جون: همسر زنده یاد علی سلیمانی با ارائه توضیحاتی درباره ی فعالیت خانه هنر ˮسباˮ که برای استعدادیابی از کودکان کار تولید شده، از همراهی برخی از مدیران هنری و تلویزیونی در برگزاری برنامه سالگرد درگذشت این بازیگر تقدیر کرد.


سهیلا جوادی همزمان با نخستین سالگرد درگذشت علی سلیمانی در گفتگویی با ایسنا درباره ی تازه ترین اتفاقات خانه هنر سبا (علی سلیمانی) اظهار داشت: این خانه از خرداد ماه رسما شروع به کار کرد و مقرر است کودکان کار را که استعداد هنری دارند، آموزش بدهیم ولی در گام نخست باید مهارت های زندگی را به آنان بیاموزیم. ضمن این که برخی از آنان حتی توانایی خواندن و نوشتن ندارند و لازم است اول برایشان معلم بگیریم تا خواندن و نوشتن را بیاموزند.
او با اعلان اینکه هم اکنون ۴۵ کودک کار در این خانه آموزش می بینند، افزود: پس از آموزش های اولیه و استعدادیابی از آنان، تیم های هنری را تشکیل خواهیم داد که بصورت مستمر فعالیت کنند. البته هم اکنون تنها ۴، ۵ استعداد شناسایی کرده ایم.
جوادی افزود: از آنجائیکه اینها کودکان کار هستند، نمی توانند بصورت تمام وقت به خانه هنر بیایند و در کلاس ها شرکت نمایند. با اینحال امیدواریم اتفاقات خوبی رخ دهد.
او که امیدوار است از حمایت خیرین برای پیشبرد برنامه های این خانه هنر بهره مند شود، افزود: تا الان خیری در کنار ما نبوده است. تمام استادان ما از دوستان هنرمند خودمان هستند که بصورت رایگان، کودکان را آموزش می دهند ولی در پی آن هستم تا از حمایت های خیرین هم بهره مند شوم و با تامین منابع مالی، برنامه ها را بهتر جلو ببرم.
جوادی که روز شنبه ۲۲ مرداد ماه برنامه ای را با حضور هنرمندان و مردم برای گرامیداشت نخستین سالگرد درگذشت علی سلیمانی در فرهنگسرای بهمن برگزار کرده بود، با تقدیر از مدیران هنری، شهری و تلویزیون در همراهی شان با برگزاری این برنامه، افزود: از چند ماه پیش در صدد بودم مراسمی در خور برای نخستین سالگرد درگذشت علی (سلیمانی) برگزار کنم. با نخستین کسانی که صحبت کردم، مدیرانی از تلویزیون بودند که در ساخت مستندی درباره ی علی کمکم کردند. آنان با روی باز ما را پذیرفتند و تیمی را برای ساخت این فیلم معرفی کردند، ضمن این که همه هزینه های تولید کار را خودشان تامین کردند.
او افزود: این مستند روزهای ۲۱ و ۲۲ مرداد از تلویزیون پخش گردید و مراسم روز گذشته هم با همکاری یکی از مدیران گروه تلویزیون برپا شد. بطوریکه در تمام جزئیات برنامه، گرفتن سالن و... مشارکت کردند. حتی در مراسم روز گذشته یکی دو تن از مدیران تلویزیون بدون این که نامی از آنان برده شود، در پذیرایی از مخاطبان کمک کردند. ضمن این که وزارت ارشاد و شهرداری هم در کنار ما بودند و حمایت هایی انجام دادند. بدون حمایت و همکاری این مدیران، به تنهایی نمی توانستم برنامه روز گذشته را برگزار کنم و جا دارد که از همه کسانی که کنارم بودند، قدردانی کنم.1401/05/24
09:56:52
5.0 / 5
405
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲