علی جون
پژمان ماندگاری ـ تهیه كننده برنامه ورزشگاه :

حضور زنان در ورزشگاه اولویت است اما باید فرهنگسازی کرد

حضور زنان در ورزشگاه اولویت است اما باید فرهنگسازی کرد

به گزارش علی جون، تهیه کننده برنامه «ورزشگاه» می گوید: اساسا حضور زنان در ورزشگاه ها از اولویت بالایی برخوردارست اما برای تحقق بهتر این مهم، باید امکانات و فرهنگ را بالا برد.


«ورزشگاه» یک برنامه ترکیبی زنده در زمینه ورزش است که تمامی رویدادهای رشته های ورزشی کشور را پوشش می دهد. این برنامه در هر قسمت با دعوت از میهمانان (ورزشکاران، قهرمانان، کارشناسان، مسؤولان و... ) موضوع روز و مهم ورزش را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.
«ورزشگاه» به تهیه کنندگی پژمان ماندگاری و اجرای حافظ کاظم زاده از شبکه پنج روی آنتن می رود.
پژمان ماندگاری، تهیه کننده ورزشگاه در گفت و گو با ایسنا درباره ی این برنامه اظهار نمود: «با توجه به شروع لیگ برتر، هدف برنامه ورزشگاه سرعت در انعکاس اخبار و بازتاب آنست. همین طور باتوجه به بازگشت هواداران به ورزشگاه، فرهنگ سازی برای تماشا کردن فوتبال در ورزشگاه ها از اولویت این برنامه شمرده می شود.»

او در رابطه با حضور بانوان در ورزشگاه ها و اقدامات این برنامه در این جهت اشاره کرد: «قطعا حضور زنان در ورزشگاه ها از اولویت بالایی برخوردارست. هرچند برای تحقق بهتر این مهم، باید در حوزه امکانات داخل ورزشگاه ها و همین طور بالا بردن فرهنگ تماشای فوتبال و تماشاگران اقداماتی صورت گیرد.»

ماندگاری افزود: «از آنجا که در بازی های ملی، افراد یک تیم واحد را تشویق می کنند، حضور بانوان در ورزشگاه ها نیز آسان تر است اما در بازی های باشگاهی ما باید به فرهنگ لازم برسیم تا بتوانیم با آرامش و بدون فحاشی کردن فوتبال را تماشا نماییم.»
در این زمینه بخوانید:
نخستین حضور بانوان در بازی های لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی
نمایی از دکور برنامه ورزشگاه


منبع:

1401/06/05
09:48:31
5.0 / 5
495
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱