علی جون
علی جون

کلیله و دمنه چه شد که تمام شد؟

کلیله و دمنه چه شد که تمام شد؟

علی جون: «کلیله و دمنه» از آن دست پروژه های شبکه نمایش خانگی است که از همان ابتدا با دشواری هایی برای پخش مواجه گردید. چندباری خبر توقف پخش این سریال منتشر گردید و در نهایت هم نیمه کاره رها گردید.


تهیه کننده می گوید «کلیله و دمنه» تمام شده است و توقف یک باره مدلول ندارد اما کارگردان نظر دیگری دارد.
مرضیه برومند ـ کارگردان باسابقه مجموعه های عروسکی ـ که پیش تر تولید سریال هایی چون خونهٔ مادربزرگه، قصه های تابه تا و مدرسه موش ها را بر عهده داشته است، در گفت وگویی با ایسنا تاکید می کند که سریال شهرک کلیله و دمنه به دلیلهای مختلفی نیمه کاره مانده است و قرار هم نیست ادامه ی آن ساخته شود.
برومند که فعلا تمایلی ندارد درباره ی دلیلهای این اتفاق توضیح بیشتری بدهد، صحبت درباره ی ی آنرا به زمانی دیگر موکول کرد.
«شهرک کلیله و دمنه» یک مجموعه نمایشی ایرانی در ژانر عروسکی و خانوادگی به نویسندگی کوروش نریمانی، کارگردانی مرضیه برومند و تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی است. این مجموعه روزهای جمعه از اردیبهشت ۱۴۰۱ در پلت فرم فیلم نت منتشر گردید.
این سریال نخستین پروژه ای بود که مرضیه برومند برای شبکه نمایش خانگی کار کرد.
در مقطعی پویشی با عنوان «مجموعه نمایشی شهرک کلیله و دمنه بازنگری شود» از طرف تعدادی کاربران در فضای مجازی به راه افتاد که به سبب آنچه ارائه ی محتواهای آموزشی نادرست در این مجموعه برای کودکان می خواندند، خواهان جلوگیری از پخش شده بودند.
حتی در همان زمان خبرهایی درباره ی توقف پخش سریال عروسکی «کلیله و دمنه» منتشر گردید که سید مصطفی احمدی، تهیه کننده نادرست خوانده بود و البته ادامه این مجموعه در آن مقطع زمانی پخش گردید.
منبع:

1401/06/07
23:47:25
5.0 / 5
523
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز