علی جون
علی جون
معاون مطبوعاتی:

قوانین نشریات و مطبوعات باید اصلاح گردد

قوانین نشریات و مطبوعات باید اصلاح گردد

به گزارش علی جون، فرشاد مهدی پور، معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر ضرورت اصلاح قوانین نشریات و مطبوعات تاکید کرد و همکاری دولت و مجلس را در این حوزه ضروری دانست.


به گزارش علی جون به نقل از ایسنا، معاون امور مطبوعاتی ضمن اشاره به این نکته که قوانین مطبوعات و نشریات نیازمند بازبینی است، در رابطه با مسیر این بازبینی به دو مسأله اشاره نمود و اظهار داشت: «اگر بخواهم خیلی کلی بگویم شاید دو دسته بتوانم ذکر کنم یکی مسأله سیاسی و یکی دیگر مسأله دیوان سالاری است.»

او که در برنامه «صبح بخیر ایران» از شبکه یک حاضر شده بود، افزود: «مسائل سیاسی علایق مختلف دولت های مختلف و اشکال مختلفی از عمل رسانه ای و فعالیت رسانه ای است که خودش را در قوانین نشان داده است. دومین مورد دیوان سالاری است. بالأخره ما یک نظاماتی در کشور داریم. بخش زیادی از کارشناسان باید لوایح را ببینند و بازبینی کنند و کمیسون های مختلف و بعد صحن خود هیأت وزیر و نورسیده مجلس می شود و...»

معاون امور مطبوعاتی در آخر تصریح کرد: «ما برای حوزه قانون گذاری یک نظام دیوان سالاری داریم که قانون به سادگی و سریع وضع نمی گردد ولی امیداوریم با مجموعه تدابیری که ما اندیشده ایم این مورد سرعت بگیرد.»

منبع:

1401/06/08
16:17:24
5.0 / 5
476
تگهای خبر: برنامه , رسانه , شبكه , فعالیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
علی جون - سرگرمی و طنز