علی جون
علی جون
كنار گذاشته شده های صداوسیما ـ شهرام لاسمی

قلقلی این روزها واقعا حرف نمی زند!

قلقلی این روزها واقعا حرف نمی زند!

به گزارش علی جون، شهرام لاسمی، بازیگر برنامه های کودک که بیشتر با شخصیت «قلقلی» معروف شد، سال هاست از تلویزیون دور شده و همچون کاراکتر معروفش سکوت کرده است. او تنها سرگرمی اش اجرای تئاتر در شهر مشهد برای کودکان است. به قول خودش دیگر مخاطب میلیونی ندارد و مخاطبش چند نفری شده است اما همین هم برایش کافی است و به آرامی می گوید: این نیز بگذرد....


لاسمی دلیل فاصله اش از تلویزیون را بی توجهی مدیران صداوسیما عنوان می کند.
این بازیگر برنامه های کودک در گفت وگویی با ایسنا در رابطه با دلیل دوری اش از تلویزیون و گله اش از مدیران سازمان صداوسیما را با این عبارت شروع کرد که می گویند شهرام لاسمی مگر وجود دارد؟!
لاسمی اظهار داشت: من سالهاست از تلویزیون دور هستم و اصلا دوست ندارم با این رسانه همکاری کنم. مردم همیشه به من لطف دارند که سراغم را می گیرند اما من مقصر نبودنم نیستم. آنقدر حضورم کتمان شده که حتی در جایی از مدیری شنیدم که گفت شهرام لاسمی مگر وجود دارد؟!
خیلی وقت است مرا کتمان می کنند
او از دلتنگی حضور در برنامه های کودک گفت و در این حوزه به شخصیت «قلقلی» اشاره نمود. لاسمی خاطرنشان کرد: معلوم است که من هم دلم برای قلقلی و برنامه های دیگرم تنگ شده اما این خواست من نیست. متاسفانه خیلی وقت است دیگر مرا نمی بینند. من از دهه ۶۰ کارم را در تلویزیون شروع کردم و آخرین کارم در تلویزیون سال ۹۹ «اتل متل تماشا» با خانم سارا روستاپور بود. پس از آن هر چه به صداوسیما طرح عرضه کردم قبول نکردند و من هم از تهران فاصله گرفتم و هم اکنون چند سالی است که در شهر مشهد زندگی می کنم. قبلا در یک اجتماع بزرگ تر بودم هم اکنون در یک اجتماع کوچک تر فعالیت دارم. تدریس می کنم، برای کودکان کار تئاتر می کنم و خودم را این گونه سرگرم کرده ام.
مجید قناد و شهرام لاسمی


منبع:

1401/06/19
15:33:27
5.0 / 5
408
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب سایت علی جون
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان علی جون
علی جون - سرگرمی و طنز