علی جون
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی:

ظرفیت اسکان زائرین در مدارس مشهد 150 هزار نفر شب پیشبینی شده است

ظرفیت اسکان زائرین در مدارس مشهد 150 هزار نفر شب پیشبینی شده است

به گزارش علی جون، مشهد ـ معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: ۱۵۰ هزار نفر شب ظرفیت اسکان در مدارس مشهد پیشبینی شده است.به گزارش علی جون به نقل از مهر، حجت الاسلام حجت گنابادی نژاد ظهر یکشنبه در جلسه توجیهی و برنامه ریزی عملیاتی پویش مردمی خدمت به زائرین دهه پایانی ماه صفر در مشهد اظهار نمود: ظرفیت اسکان زائرین در مشهد برای دهه پایانی صفر در مجموع ۶۰۰ هزار نفر شب پیشبینی که از این تعداد ۱۵۰ هزار نفر شب ظرفیت اسکان در مدارس مشهد و بقیه در ارتباط با ظرفیت های موقت و رسمی اقامتی است.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: برای دهه پایانی صفر سال جاری شرایط متفاوتی در مقایسه با سال های اخیر و بعد از ۲ سال انتشار کرونا پیشبینی شده است و احتمال حضور ۶ تا ۸ میلیون مسافر برای حضور در مشهد وجود دارد.
وی بر لزوم حضور و نقش آفرینی مردم در جهت خدمات رسانی به زائرین تصریح کرد و اظهار داشت: گروههای مردمی که می خواهند داوطلبانه به زائرین خدمت کنند، می توانند با حضور در قرارگاه های مردمی در بخش های مختلف خدمات رسانی کنند.
حجت الاسلام گنابادی نژاد بیان نمود: برنامه ریزی و هماهنگی برای خدمت به زائرین آخر ماه صفر از خرداد ماه گذشته شروع شده است و با بسیح همه ظرفیت ها در حوزه برنامه ریزی و سازمان دهی، خدمت رسانی در این حوزه افزایش خواهد یافت.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: بازماندن برخی عاشقان خاندان (ع) به علل مختلف از مراسم زیارتی پیاده روی اربعین، سال جاری حضور زائرین را در مشهد پررنگ تر خواهد نمود و دهه پایانی صفر متفاوت تری در این کلانشهر رقم خواهد خورد.


منبع:

1401/06/21
14:20:03
5.0 / 5
423
تگهای خبر: برنامه , خدمات , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان علی جون