علی جون
در روزهای پایانی ماه صفر؛

۵۰۰ نانوایی در خراسان رضوی به صورت ویژه خدمت رسانی می کنند

۵۰۰ نانوایی در خراسان رضوی به صورت ویژه خدمت رسانی می کنند

به گزارش علی جون، مشهد ـ مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی اظهار داشت: ۵۰۰ واحد نانوایی جهت تأمین نان زوار و مجاورین حضرت رضا (ع) در ایام پایانی ماه صفر به صورت فوق العاده در استان فعالیت خواهند کرد.به گزارش علی جون به نقل از مهر، وحیدرضا فریدونی اظهار نمود: در روزهای عزاداری روزهای پایانی ماه صفر با عنایت به گسیل انبوهی از مشتاقان ائمه معصومین به مشهدالرضا بیشتر از ۵۰۰ واحد نانوئی در رینگ اطراف حرم و مسیرهای منتهی به شهر و هم کمپ های استقرار زوار به صورت فوق العاده به پخت نان و خدمت رسانی به زوار و مجاورین مشغول خواهند بود.
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی اضافه کرد: جهت تسهیل در امر خدمت رسانی این واحدهای نانوایی و هم تأمین نان زوار و مجاورین آرد مورد نیاز به صورت فوق العاده اختصاص داده شده است.
وی افزود: با عنایت به این که بخشی از زوار با پای پیاده به مشهد مقدس مشرف خواهند شد و مواکب در مبادی ورودی شهر و جاده ها مشغول به خدمت رسانی خواهند بود، تهمیدات لازم جهت تزریق و تأمین آرد برای تولید نان این مواکب بین راهی منتهی به مشهد هم اندیشیده شده است که هیأت های مذهبی و موکب داران برای تهیه نان در این ایام می توانند به شورای هیأت مذهبی رجوع نمایند.
فریدونی بیان نمود: اختصاص سهمیه ویژه آرد به واحدهای پخت نان صنعتی جهت تأمین و توزیع نان کیوسک های فروش نان اطراف حرم مطهر رضوی و فروشگاه های مرتبط یکی دیگر از اقدامات اندیشیده شده در ایام پایانی ماه صفر در شهر مقدس مشهد و خراسان رضوی است.
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: گندم مورد نیاز کارخانجات آرد هم جهت تأمین ذخیره آرد مورد نیاز واحدهای نانوایی تأمین و ارسال شده است و با تهمیدات اندیشیده شده کارخانجات آردسازی نسبت به تحویل آرد در تمامی ایام دهه پایانی ماه صفر اقدام خواهند نمود.


منبع:

1401/06/21
22:37:40
5.0 / 5
435
تگهای خبر: خدمات , فروشگاه , فعالیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳